Nepirmas toks, bet pagavo mene lygiai tokioj pozoj, kaip į veidrodį :D
Tu tikriausiai, - dabar atrodai taip?
Anonimas
4854
Blue_kitten
4882
jo as irgi taip atrodau,tik pas mane pele ant kompo
Anonimas
5147
iš kur žinai?:D
Anonimas
5204
Demotyvatorius taip pat atrodė kurdamas šia demotyvacija. :D
Anonimas
5282
fap fap fap fap
Anonimas
5320
nedadu tjp :D
Anonimas
5407
Nei viena nei kita ranka taip nebuvo padeta.
Anonimas
5446
Ne, as dabar su mobu lovoj.
fff
5460
Ne,aš su laptopu ir ranka šunį glosto ;P
Anonimas
5460
taip pat;D
Anonimas
5461
Beweik taip pat, tik guliu lowoj ir naršau per telą. :)
Anonimas
5479
panasiai tik kad prie mobo ;D
Anonimas
5480
WTF as taip ir atrodziau tik kad turiu lupas, nosy, plaukus, ausis :D
Anonimas
5482
www.scribd.com/doc/6654702/Testas-Jis-Veikia
Anonimas
5483
demo - fail. . .
erika0120
5483
nea aš turiu lūpas :D
Anonimas
5483
#43 Tai PC ne veidrodžio efektu nupiešė.Kitą kartą pagalvok ar verta apsikvailinti ir vaidinti laido riterius :D
Anonimas
5484
#37 Matos kad weidrodzio namie neturi :D
Anonimas
5484
VA BYBY !!! as kiausinius kasiausi
Anonimas
5484
cia jauciu veidrodis toj demo
Anonimas
5484
ne.aš per tel.
Anonimas
5484
www.anno1777.com/index.php?i=156482
marmuza
5484
Ka zn nesigaudo taj rimtj. Bet geriusia tai zvp. Ir pataria, ir pasako kad ne taip. O kiti tai gandrai kazkokie
Anonimas
5485
#27,lol,nematai,kad piešinyje kairiarankis??? Nesvarbu kaip žiūrėsi,iš priekio ar iš subinės,jei jis dešiniarankis,su dešine ir pelę lies.
Anonimas
5485
Eikit jūs nx su tom kopijom, kitur prisižiūrim originalų. Modam pirmoji dalis taip pat skirta.
Toca
5485
#34 nesigaudo moderatoriai.
marmuza
5485
Man tas pats buvo ;)
Toca
5485
Karočia, aš tą pačia demotyvaciją įdėjau prieš 3 mėnesius ir jos nepatvirtino. Tai kame reikalas? Tyliu apie tokius kiaurus moderatorius.
marmuza
5485
Ne toj rankoj pelyte
Anonimas
5486
ha, as per tela, bet siaip prie pc tai taip ir sedziu. xD
Anonimas
5486
būtent taip ir sėdžiu :D
Anonimas
5486
Cha, pas mane kojos ant stalo ;D
Anonimas
5486
#27 nemanai, kad kai iš priekio į tave žiūri viskas gaunas kita puse?
Anonimas
5486
ne, pelyte desinej rankoj..
Anonimas
5487
Labai smagu skaityt komentarus:) Dauguma garantuotai sedejo taip, bet negi pripazinsi, geriau parasyt, kad buvau prisijunges per telefona ir itin svarbu ivardint telefono modeli:))) jupyyy, mes KIETI :D
Anonimas
5487
Tai kad iphone rankoj laikau
briedis01
5487
#19 kairiaranki tu ble čia gi veidrodinis atspindys padarytas :Pp
Anonimas
5487
kaip per veidrodi :D
Anonimas
5487
#20 Same
Anonimas
5487
butent taip! :D
Anonimas
5487
o as isvis ant stalo kojas buvau uzsimetes su klaviatura rankoje ;D
Anonimas
5487
Neprigavo, as pavyzdziu su kaire ranka nemoku pele naudotis. :D
briedis01
5487
nu pas mane veide daugiau entuziazmo :D
Anonimas
5487
deja siuo metu narsau mobiliuoju, laikai keicias ;D
gitaristas
5487
mano kaire ranka buvo po stalu :D
Anonimas
5487
Aš per iPod žiūriu tai iskur čia klava ir pele :D
Anonimas
5487
Panašiai...:D
Anonimas
5487
nu grynai taip ir sedejau;D
Anonimas
5487
ne ne ir dar karta ne !!! a6 bent jau l8pas turiu -_-
Kentux
5487
Nee :D
|

