Nuotraukytė tai kraupi >.<
Tu nevisada vienisas - bet tai nereiskia, kad taip geriau
Anonimas
5048
milda
5801
Nuotraukos kokybė tai tiesiog žavinga :D
Anonimas
5803
#5 Čia kaip per Mirties užrašus |(Dead notes)
Anonimas
5804
#10 Pavirsutiniskas neismanelis.
Anonimas
5805
Žmonės nusižudo, nes jiems protas pavažiuoja :}
Anonimas
5806
zmones nevisada nusizudo kai yra vienisi tiesiog jiems kiti sugriauna givenima... duhai ....
Anonimas
5806
#6 Nea. Tame filme velnias ar koks ten briedas irgi taip žmogų itikikino nusižudyt...
Spameris
5806
Nesupratau.
Anonimas
5806
5# Ar tik ne veidrodžius? :D
Anonimas
5806
Priminė kažkokį filmą šita pic...
Anonimas
5806
daba bijosiu y veidrodi paziuret ;\
Anonimas
5806
As tluputi sveplas
Anonimas
5806
pritariu : D
Anonimas
5806
kažkos paveiksliukas gąsdinantis.;D
|

