Nuotraukytė tai kraupi >.<
Tu nevisada vienisas - bet tai nereiskia, kad taip geriau
Anonimas
5049
milda
5802
Nuotraukos kokybė tai tiesiog žavinga :D
Anonimas
5804
#5 Čia kaip per Mirties užrašus |(Dead notes)
Anonimas
5806
#10 Pavirsutiniskas neismanelis.
Anonimas
5806
Žmonės nusižudo, nes jiems protas pavažiuoja :}
Anonimas
5807
zmones nevisada nusizudo kai yra vienisi tiesiog jiems kiti sugriauna givenima... duhai ....
Anonimas
5807
#6 Nea. Tame filme velnias ar koks ten briedas irgi taip žmogų itikikino nusižudyt...
Spameris
5807
Nesupratau.
Anonimas
5807
5# Ar tik ne veidrodžius? :D
Anonimas
5807
Priminė kažkokį filmą šita pic...
Anonimas
5807
daba bijosiu y veidrodi paziuret ;\
Anonimas
5807
As tluputi sveplas
Anonimas
5807
pritariu : D
Anonimas
5807
kažkos paveiksliukas gąsdinantis.;D
|

