Nuotraukytė tai kraupi >.<
Tu nevisada vienisas - bet tai nereiskia, kad taip geriau
Anonimas
5051
milda
5804
Nuotraukos kokybė tai tiesiog žavinga :D
Anonimas
5806
#5 Čia kaip per Mirties užrašus |(Dead notes)
Anonimas
5807
#10 Pavirsutiniskas neismanelis.
Anonimas
5808
Žmonės nusižudo, nes jiems protas pavažiuoja :}
Anonimas
5809
zmones nevisada nusizudo kai yra vienisi tiesiog jiems kiti sugriauna givenima... duhai ....
Anonimas
5809
#6 Nea. Tame filme velnias ar koks ten briedas irgi taip žmogų itikikino nusižudyt...
Spameris
5809
Nesupratau.
Anonimas
5809
5# Ar tik ne veidrodžius? :D
Anonimas
5809
Priminė kažkokį filmą šita pic...
Anonimas
5809
daba bijosiu y veidrodi paziuret ;\
Anonimas
5809
As tluputi sveplas
Anonimas
5809
pritariu : D
Anonimas
5809
kažkos paveiksliukas gąsdinantis.;D
|

