Tu ne vienas - Tu nulis...

2011.02.15 eggis775
  • 92
20
Tu ne vienas







Nuotraukos nėra
give 5607    
ciuju linksma demotyvacijas kopint.
krc tokia pat gal pries menesi sukurus esu,krc :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5608    
Nepykit , bet man nepatiko. Manau laimingi zmones net negalvoja apie tokias pievas ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5608    
aš ne nulis ir ne vienas,aš du.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5608    
Jega T.T GRIebia uz shirdies T.T IR UZ KEPENU T.T
Nuotraukos nėra
Anonimas 5608    
#11 Pasnekejai kaip suvazinetas ;}}}
Nuotraukos nėra
Anonimas 5609    
#14 zinoma yra skirtumas tarp +0 ir -0, ribose, kai istosi i normalu universiteta ir jei turesit matematika, suzinosi :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5609    
#13 miela, kad laikai kitus vaikais, bet ne visi tokie kaip Tu. Skirtumas tarp nulio ir minus nulio yra apsoliuciai neimanomas.
povilasq 5609    
cia isvis ji..., o #12, palauk, kai eisi i 5 klase, suzinosi...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5610    
11# matai skirtuma tarp nulio ir minus nulio? As ne.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5610    
tu ne ne nulis tu minus nulis.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5610    
ohhh kaip miela.... CRY EMO CRY!
Nuotraukos nėra
aferisteee 5610    
as ne nulis, manes nera visai
Nuotraukos nėra
Siknagalvis 5610    
As ne vienas, as du.
zsamilisz 5610    
Ka daryti, kad mano demotyvacija patvirtintu?
Nuotraukos nėra
Taranas 5610    
COPY PASTE
Nuotraukos nėra
kosmonautas 5610    
jo. nol kablis nol nol du
daydream 5610    
Buvo.
weeeee 5610    
as ne nulis as minusas ir ka tu man? :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5611    
Pats tu toks...............................
Grįžti į viršų