Geriau realybeje :)*
"Tu labai graži" - Išgirsti maloniau realybėje, negu pamatyti 1000XX LIKE
Anonimas
4077
Anonimas
5185
Net ne
Anonimas
5501
Aš visada savo draugei sakau kad myliu. Visiškai nesigailiu ir nebijau sakyti...Juk mylinčiam žmogui gerą sakyti tokius žodžius.
Fanatikeee
5540
; SS*
Anonimas
5555
fb zertvos,nepagydoma liga,vaistai neisrasti.
Anonimas
5555
kai pasako realybej tai maloniau, nes tave mato ie pasako tiesa ta is akiu matai,o per fb mato tik foto, nors gal realybej esi visai ne toks jau ir grazus kaip realiam gvenime
Anonimas
5557
Fc kažkam tikrai sukniso gyvenimą. Užuojauta jums, gal atsigausit, bet nenorėčiau su tokiais žmonėm bendraut, todėl duskit visi fc laikintojai. :D
Spameris
5557
Tik kad myžniai nesugeba to pasakyti tai ir laikina visus šūdus iš eilės.
Anonimas
5557
tiesa...
Anonimas
5557
žinoma maloniau real :D
Anonimas
5557
man ir ne, jau geriau 1000 laiku :D
|

