Tsssst... - ...Ir gyvenimas pasidaro gražesnis

2011.04.12 Alpius
  • 191
14
alus




© Mano pc

: alus


Nuotraukos nėra
Anonimas 5553    
#7 , tai nepakeičia fakto, jog jis, pagal savo profilio nuotrauką, yra gaidys : )
Nuotraukos nėra
Anonimas 5554    
BUVO!!!!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5554    
tai tu asilas..
Teenagor 5554    
nesu demo apie alų mėgėjas, tad man čia tik dar viena eilinė girtuoklių demo.
kasiakas 5554    
#9 Na jei tu 24/7 ir 365/per metus darysi Tssst.. tada taip ir gali but... bet atsimink kad dauguma žmonių turi saiką :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5554    
tsst prarandi pinigus. tsst prarandi busta. tsst darba. tsst seima. tsst draugus. tsst nebera litu ant gerimo, maisto. prukst nukrenti negyvas :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5554    
"Paveikslelio saltinis: Mano pc" .... :)))))
Nuotraukos nėra
Anonimas 5555    
bet ziuriu sitas Rendolfas atsakingas modas ;o (y)
Apsiverkit 5555    
Čia garsas,kai myžt pradedi.
Išties palengvėja gyvenimas.
povilasq 5555    
BUVO
Dzema 5555    
nepykstu(blush)
Rendolfas 5555    
O už tavo manymų žymėse privaloma kubilių (jeigu dar taip pasikartos)- ilgam laikui ilsėsies nuo demotyvacijos.
Alpius 5556    
#1 nepyk :***
Dzema 5556    
savo sugalvot galejai, o ne kopint nuo kitur :)
Grįžti į viršų