Gryns trolis
Trollface
Anonimas
4986
Anonimas
5257
troll face revolution
Anonimas
5379
:D
Anonimas
5394
Musu budetoja primine ; Dd
Anonimas
5534
Cia man Panasu I gremlino, goblino ir elfo misiny :D
Anonimas
5535
...
Anonimas
5535
no comments :x
Anonimas
5538
#10 Esi ne ka grazesne/grazesnis uz ja todel ir gini. t.y tu esi baidykle. O cia nuskambejo bjauri tiesa
Anonimas
5539
ne blt nesitycioja tik siaip su troliu palygina o_0? neprimesk cia kad nesupranti, pasaku princese. Idomu ka pats sneketum jei tave prie visu ar nete su troliu palygintu. ka tipo su tavim tada visi juoktusi,o ne is taves?a?
Anonimas
5539
Gal tai žmogus su negalia?
Anonimas
5539
Smygole. :D
Anonimas
5540
They see me trollin... :))))
Anonimas
5540
Cia ne stalcius, cia jau visa spinta ;D
Anonimas
5540
KAs cia zino gal tai bobai jau 60, cia tai pistempe, kad nesuprasi kiek metu :D Ir dar norite kad butu grazuole :D
Anonimas
5540
#10 tyciojasi is zmogaus? pfff
Anonimas
5540
Ble istikruju...
Anonimas
5540
nu ka zinau taip tyciojasi. ne kiekviena mergina gimsta grazi kaip merlin monro ar greis keli. jei tokie autoriaus busimi vaikai butu idomu ka tada sneketu. visi mes turim jausmus ir ne visi is musu grazus.
d3du
5540
ziaukis,ka tu ne trollfce
Anonimas
5540
#4 :D
Teenagor
5540
-_-"
Anonimas
5540
nesuprantu
Reinass
5540
Uzuojauta.
Anonimas
5540
www.ipix.lt/images/89510150.gif
Anonimas
5540
saves to klausiu kiekviena diena
Anonimas
5540
#1 o u mates gera demo kadanors isvis?
Anonimas
5540
tipo lb demo ? nk lieviau nesu mates
|

