Tragedija

2011.09.05 zilwis777
  • 246
38
tragedija







Nuotraukos nėra
Anonimas 4960    
Nesvarbu, kad tuscios bonkes :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5200    
kada laidotuves?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5200    
Kokie zmones visdelto ziaurus...uzuojauta
Nuotraukos nėra
Anonimas 5290    
Toki o tu kurva kai ziauru issigandau ir tt tokia foto pamate gali pasakyt tik vapsie degredai ;/
Nuotraukos nėra
Anonimas 5311    
tragiska zutis... ;(
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5387    
Eina nx ziauru..Sukrete, tai mane..
anonimas 5400    
R.I.P bottles of beer when it was made in factories-when person accidentally dropped it
zilwis777 5407    
#30 Todėl aliuką reikia pirkti plastmasinėje taroje (bambaliuose). :D
Nuotraukos nėra
SlimShady 5408    
baisu galvojau daba nesisigasiu bet vistiek issigandau trece karta bezedamas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5408    
o tu krw :/
Nuotraukos nėra
aDvanTage 5408    
Eina na, nemeskit tokiu foto juk cia mazi vaikai lankosi, sokiruosit juos nuo pat mazumos ir uzaugs debiliukai
zilwis777 5409    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5409    
geriau pana nuo laiptu, negu alus is ranku :D:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5409    
#23 ir dar alus
Geras_Iksas 5409    
kaip piesti katinai atrodo, vienas rudas, kitas ryzas :D
Sylon 5409    
bet jei rimtai sakant be jokiu nesamoniu tai tikrai gaila kai alus iseina taip chujom.. vis del to pinigai. ir dar skanu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5409    
Greiciau tragikomedija
vincas 5409    
...
Sylon 5409    
;(... graudu.. gal 30y30?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5409    
Tikrai tragedija... O ypac jeigu uz paskutinius pinigus nusipirkai ir ziauriai nori alaus...:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5409    
blogai supakavau sory :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5409    
BLYN KODĖL MANO ŠIRDĮ DAUŽOT TOKIOM NUOTRAUKOM?
zilwis777 5409    
#15 Tūkstančiai? Ok, numesk čia linkus bent su 500 geresnių demo. :))
Nuotraukos nėra
Anonimas 5409    
tokiu jau cia daxuja buvo... eiline lieva moderatorio demo... tukstanciai geresniu lieka nepatvirtintu, o visokios banalios atsibodusios nesamones tvirtinamos
Nuotraukos nėra
Anonimas 5409    
2011.09.05 - NEVER FORGET!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5409    
visai bukapročiai.
zilwis777 5409    
#11 Pats nufotkinau... :[
Nuotraukos nėra
Anonimas 5409    
man rodos tai suphotoshopinta, as matau tai is pixeliu!! nesijaudinkit!!
Spartasaurus 5409    
man px as negeriu :P
Taute 5409    
man taip buvo kažkada maximoj :D ;/
Nuotraukos nėra
tomas1996 5409    
Dieve, Dieve ;((((
Kodėėėėėėėėėl? ;(((
Nuotraukos nėra
Anonimas 5409    
uz ka... uz kaaa!???
Nuotraukos nėra
SlimShady 5411    
R.I.P buddy
kasiakas 5411    
Fak :/
Freja 5411    
Buvo baisu tai matyti.... :(
zilwis777 5411    
Atvykę medikai į įvykio vietą diagnozavo staigią mirtį...Bent tiek gerai..:(
Freja 5411    
Be aukų neapsieita :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5411    
oh my god.. trinkit lauk - čia ir nepilnamečiai lankos
Grįžti į viršų