TRADICIJOS - Jų neištrinsi

2010.06.08 Viilius
  • 169
34
vokietija,eurovizija







Nuotraukos nėra
Anonimas 5521    
Heil Hitler!
Nuotraukos nėra
Leene 5792    

Traditions - You can not erase it
Nuotraukos nėra
Anonimas 5826    
Be sito posto nebuciau suprates :D Galvojau apie ta su LT veliava... :D#31
Nuotraukos nėra
Anonimas 5828    
Her Hitler !! :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5840    
Aš jjau čiu nesupratot kas čia buvo pavaizduota :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5840    
tragiska daina dar tragiskesne lena
Nuotraukos nėra
Anonimas 5843    
myliu Vokietija ir vokiecius ;***
Nuotraukos nėra
Anonimas 5852    
myliu ir mylesiu vokietija!! nuostabiausia salis :)) o visiem kitiem, gal pasitixlinkit ka sis zenklas reiskia, ir kad sis zenklas dar ilgai pries hitleri egzistavo ;)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5854    
fritsai r po 100metu liks fritsais :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5854    
Sieg Heil ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5856    
bet ziauriai cia ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5861    
gerai pagautas kadras ;D
#12 teisingai pasakyta, pati buvau ne kartą Vokietijoje ir jie tikrai nesididžiuoja, tuo kas buvo padaryta :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5861    
neispradziu bairy pastebejau xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5861    
#15 rofl reikia atgaut kvapa :D Luzau :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5861    
:D
Nuotraukos nėra
barskutis17 5862    
Super ;D tokie jau tie vokietukai ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5862    
cloud maker, gailisi issirinke Vokietija? Vokietija buvo Nacistine pries 50 metu.. su tokiu poziuriu jus patys esate nacionalistai..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5862    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5862    
Čia taip super!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5862    
nu tai davai skinheadai visiem fakus mėtyk, juk gal tai kažkur reiškia aš tave myliu ar panašiai?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5862    
kertu lazybu, kad puse cia esanciu nei nezino ka reiskia sis zenklas... jis reiskia "is sirdies y dangu", nebutinai "heil Hitler" :D (isvis tokio zenklo nera), tik va per visokius asilus, net ta zenkla uzdrausta naudoti kaikuriose pasaulio salyse ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5862    
#10 Jo tik gotai ir klauso rapcore... You dumbshit...
Absurd 5862    
#5 Tikrai, kad ne su potekste "hail hitler", tiesiog netikėtai pagautas kadras ir tiek. Vokietija labai gailis tų hitlerinių laikų, galima sakyt net kompleksą jaučią dėl to. Todėl tikrai neįmanoma, kad jie taip juokautu visos europos akyse.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5862    
#10 Gal ne tik gotam patiko?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5862    
turkija? :D
tie su grandinėm? gotams gal ir patiko :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5862    
HITLER ;D
TA VOKIETE NEMOKA DAINUOTI KAS DAROSI EUROVIZIJAI KIEK BUVO talentingu daininku KIPRAS ir Turkija, o cia kazkokia bebelase un sorry nebeziuresiu as tos eurovizijos slamstas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5862    
Nematau ko gailetis
Nuotraukos nėra
Anonimas 5862    
Šaunuoliai ;)
Marie 5862    
:D
cloudmaker 5862    
na blem išsišokėliai. Jei čia rimtai su ta potkste ala Hitler taip padarė, tada spėju dauguma gailisi rinkę vokietiją į laimėtojus...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5862    
: DDDDDDDDDDDD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5862    
Geras sitas :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5862    
xD
Nuotraukos nėra
Cyanide 5862    
Hail Hitler ! ;D
Grįžti į viršų