KAI EJAU I DARZELI TOKS BUVO
Toks kilimas - buvo labiausiai trokštamas vaikystėje
Anonimas
4998
Anonimas
5280
jop ;)
Anonimas
5578
Iswis kilimo neturejau o.o mediniai zaislai,prikalti prie lubu, akmenys wietoj lego-ehh,sweet childhood memorys
hoggizz
5578
Dar ir dabar kažkur turiu :)
Labuka
5579
pedobear irgi jis patinka
Anonimas
5581
Atsimenu turejau toki :D
Anonimas
5582
Tai kur čia demotyvacija?
Anonimas
5583
Norejau, bet nenupirko. :((( Svajone mano.
Anonimas
5583
atsimenu kai buwau maža mašinytėm ant tokio žaisdavau, oi geri laikai buwo ;)))
Anonimas
5584
#23 Aah. Lava. Ir kas jos nežaidė? :)
Anonimas
5584
Mano kilimas ajėzus dievuliau neduok manęs 200pantalonų kaip sava akį matau mana gi paklode!!
Anonimas
5584
toki pat turejau :D
Anonimas
5584
#23 neturėjai kilimo su keliais neturėjai vaikystės :((
Anonimas
5584
tiesa :)
kukutukas
5584
GOsh prisimenu tureejau toki su tokiu miestu ir su TEKSASU, zaisdavom su broliu :D
Anonimas
5584
Tai tipo demotyvuoja turėt vaikystę ar kilimą?
Teenagor
5584
ahą :D +
Anonimas
5584
old school :D
Anonimas
5584
jo jo darzeli ir pas mane toks buwo oi linksmai su masinukais lakstem :D
Anonimas
5584
Neturėjau tokio kilimo, bet turėjau su gyvunėliais , ant kurių dažnai reikėdavo šokinėt, kai norėdavai išeit iš kambario, nes kitaip įkrisi į "lavą" ir sudegsi :D
kiki17
5584
puiku kilimas turejom, manau vaikam lb smagu :D
Anonimas
5584
darzelyje turejom
Anonimas
5584
ir kas cia demotyvuoja?
Fanatikeee
5584
Mano pusbrolis toki turi, zaidziam geri laikai
Anonimas
5584
O as tokio neturejau. Pas mus budavo kilimas su vienu ar dviem rastais. Taciau Turejau be galo didele vaizduote ir nereikedavo jokiu specialiu kilimu :)
Anonimas
5584
Afigienas kilimas :D
a7x
5584
Nauja nusipirk vėl galėsi vemt :)
Anonimas
5584
turėjau,kol nepamvėmiau!
Jaded
5584
Ir aš turėjau :) Ot geri laikai.
Anonimas
5584
TUREJAU!! faina buta ta vaikyste..
Akvile
5584
Turėjau :) Ir buvau laimingiausias vaikas pasauly! :3
Teenagor
5584
ahą :D +
Anonimas
5584
norėjau tokio didelio didelio :)
Anonimas
5584
Ak, vaikyste... :D
Anonimas
5585
Dar dabar lygiai toki pati turiu ;D
kristal
5585
Norėjau, bet nenupirko, sugadinta vaikystė :D
Anonimas
5585
turejau :)
Anonimas
5585
turiu ;D
Anonimas
5585
ohh, nostalgij, kiek maloniu metu praleista zaidziant ant jo ;D
Anonimas
5586
TOKS KILIMAS buvo mano darzely :D
Anonimas
5586
TOKS KILIMAS demotivuoja lavint vaizduote !
Anonimas
5586
turejau lygiai toki pati, va dar atsimenu kaip ant jo su masinelem vazinedavau, pries kelis menesius Senukuose dar maciau -gerus prisiminimus sukele :3
|

