Tai aišku, kad suvalgyčiau :D Atrodo visai skaniai ir įdomu būtų valgyt :D
Tokį sumuštinį, - suvalgytų ir vegetaras.
Emma11956
4977
Anonimas
5085
aisku suvalgytu, cia gi mesos nera.
coliuke_
5283
Deja, nevalgyčiau vis vien :D Neskaniai atrodo.. :D
Anonimas
5283
Rubiko sumuštinis :D
Anonimas
5283
primen kubika rubika:D
Anonimas
5283
tai gi cia perkeltine prasme
Anonimas
5283
tikrai newalgyciau nors ir nesu wegetaras
anonimas
5284
kažkaip neskaniai atrodo, bet pabandyčiau
|

