Tokį draugą - Turi turėti visi

2011.05.29 iDude
  • 661
13
Tokį draugą







Nuotraukos nėra
Anonimas 5210    
apsiverkit..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5506    
eik toliau multiku ziuret vaike
Nuotraukos nėra
Anonimas 5506    
čia Etano laukia jo pana
m02x 5506    
Reikia drauga tureti... :)
Micenuks 5508    
Nesąmoningai išverstas.
mirazas 5508    
gerai kad dar is paskos nesekioja kaip lapas prie siknos
Kentux 5508    
Retai tokių rasi...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5508    
#5 kas tave anglu moke? versk pagal prasme, o ne pazodziui
Nuotraukos nėra
Anonimas 5509    
nu seip sako ka tu darai kai as dingstu
LogInGuy 5509    
#2 kempiniukas klausiu " ka tu darai kai manes, neb8na" o patrikas " laukiu, tavęs, kol grįši"
Nuotraukos nėra
Anonimas 5509    
čia iš kempiniuko
Nuotraukos nėra
Anonimas 5509    
help me, cpt. Obvious!
egidijus1234 5509    
egis , geriausias draugas - įsivaizduojamas :)
Grįžti į viršų