apsiverkit..
Tokį draugą - Turi turėti visi
Anonimas
5210
Anonimas
5506
eik toliau multiku ziuret vaike
Anonimas
5506
čia Etano laukia jo pana
m02x
5506
Reikia drauga tureti... :)
Micenuks
5508
Nesąmoningai išverstas.
mirazas
5508
gerai kad dar is paskos nesekioja kaip lapas prie siknos
Kentux
5508
Retai tokių rasi...
Anonimas
5508
#5 kas tave anglu moke? versk pagal prasme, o ne pazodziui
Anonimas
5509
nu seip sako ka tu darai kai as dingstu
LogInGuy
5509
#2 kempiniukas klausiu " ka tu darai kai manes, neb8na" o patrikas " laukiu, tavęs, kol grįši"
Anonimas
5509
čia iš kempiniuko
Anonimas
5509
help me, cpt. Obvious!
egidijus1234
5509
egis , geriausias draugas - įsivaizduojamas :)
|

