Muahahah, fail, pas mane tai su pulteliu valdoma žoliapjovė.
Tinginystė - ji priverčia būti kūrybingu
Anonimas
5627
Anonimas
5630
pas mane zolepjovej tai : laikei rankena ir ji pativaziuoja :D
Anonimas
5631
#13 Aš tai su traktorium jį pervažiuočiau geriau.
triusiomokestis
5631
#2 tu duxas
Anonimas
5631
#7 teisingai sakai. :)
Anonimas
5631
Buvo panasi.
Anonimas
5631
#4 nepyk, bet ir pats esi vaikas. reikia bent kažkiak turėti mandagumo
Anonimas
5631
P.S. man atrodo, kad nieko gero nebutu, nes reiktu rist nuo svorio centro link priekio ta sniura. Ziema, nera progos izbandyt ar klystu ar ne >:|
Anonimas
5631
#5+++
Anonimas
5631
#4 +++
Anonimas
5631
#2 O tai tu cia neizvelgi demo? Tai paskutini asilas esi matyt.. Vaikai, nustokit zliumbt pastoviai, kad nera cia demo. O tai kaip tu ta demo isivaizudoji? Paaiskink didysis demotyvatiju eksperte supistas!
Anonimas
5631
#2 apsiverk idiote
Anonimas
5631
pzdc kur demo?pasislepe cj.
JuztBe
5631
cia gers, gal kaip nors ir iesis :D
|

