Tikri draugai - visada padės

2010.12.21 gliookas
  • 403
56
draugai







Nuotraukos nėra
Anonimas 4927    
todel geriau su pana beweik but
Nuotraukos nėra
Anonimas 5211    
;D as niekada nesakau kas skambina nes jai pasakyciau kad mama uzkart taip ir butu, bet kadangi nueinu ir snekuosi tuomet visi nutyli ir sako kas cia skambino :D
doka2128 5314    
Nuotraukos nėra
Anonimas 5509    
100% TAIP!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5652    
Su manim taip prikolina ir as is kitu taip prikolinu :D tevai ir taip supranta :D
Nuotraukos nėra
loptopas 5659    
visalaika taip :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5659    
Kaip visada, o kas svarbiausia, kai taip tau daro nepatinka, o pats visada taip padarai :D
Nuotraukos nėra
julys666 5659    
tai tikrai buna
micalota 5660    
buna, buna taip
Nuotraukos nėra
Anonimas 5660    
tikra tiesa :D
Nuotraukos nėra
gliookas 5663    
:)
Piggytwo 5663    
xD visada taip :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5664    
:D visalaik taip buna :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5664    
Tavo eile imt ant dancio.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5664    
Pas mus tai dar būna „lipk iš karučio, tavo laikas baigėsi“ na ir ten tie „duok parūkyt“... ^.^
Nuotraukos nėra
Anonimas 5664    
:D mama skambina ir buni plote...neatsiliepi ir viskas ir jau aplamai ne tie metai kad skambintu mama atsikvosekit ..nezinau kokios fazes tureciau but kad atsiliept mamai kai plotauju su draugais........:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5664    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5664    
#25 really? man taip nera buve, bet nesu nei 1 is tu aspektu. ir ka tu man i tai?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5664    
#25 arba pas mane draugai ne forsai ir fyfos xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5665    
geras :D
Nuotraukos nėra
tople66 5665    
Pz istaske paveiksliukas ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5665    
buna :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5665    
"Palik Parukyt" xD
Nuotraukos nėra
Role 5665    
buna buna :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5665    
O man būna: "*vardas* nerūkyyyyyyyyyk" Knisa :D
Nuotraukos nėra
likvidas 5665    
arba jis tik ant prikolo pasake :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5665    
#25 arba jam dar niekad baliuj neskambino mama ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5665    
#25 nevartyk vaiko
Nuotraukos nėra
Anonimas 5665    
SHA! Mama skaito!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5665    
#25 :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5665    
#25 Arba jo draugai subrendę
Nuotraukos nėra
Anonimas 5665    
#24 jeigu tai tiesa tada reiskia tu:
1. esi invalidas
2.neturi draugu
3. esi noliferis
4. dar neragavai linksmybiu
5. tu negimes
6. mama tau dar nesake kad galima bendraut su kitais zmonem ir juoktis
kazkuris is siu aspektu turetu tikti tau. vargselis ;(
Nuotraukos nėra
Anonimas 5665    
#23 man :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5665    
Idomu kam taip nera buve ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5665    
pas mus tai : ei kur vodka padejai, duok pridegt, ei, greiciau gesink, kol niekas nepamate, duok alaus ir pan.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5665    
#18 kartais tikrai buna uzvemia taip, kad ir draugais nebepavadisi, kai tevai isgirde bun :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5665    
galima sakyt kad tavo eile ciulpt :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5665    
grazi iliustracija
Nuotraukos nėra
Anonimas 5665    
#16 O kas jau čia tokio? Jei pajuokauja, tj jau ne draugas?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5665    
15, visska tiesa :D
myliumandarinus 5666    
jeigu galima tokius draugus tikrais pavadint :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5666    
dazniausiai tai buna "tavo eile gert"
Nuotraukos nėra
Anonimas 5666    
Pas mus dazniausiai rekia "duok parukyti"
EMOtyvacija 5666    
gerk bliaaaaaaaaaaaaat :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5666    
Jo jo, rukyk, gerk ir panasiai :D bet jau mama zino tai nebekreipia demesio ka jie sako :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5666    
andrius tu pats fail, arba nebuvai baliui niekada su chebra :D lb faina demo, pats piese matos ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5666    
"duok parukyt" :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5666    
Pas mus visada būna: "Eeei, Tavo eilė gert" : DD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5666    
FAIL demo
Nuotraukos nėra
Anonimas 5666    
visiems tai buvo
(50-56)
Grįžti į viršų