this sux...
Tikra meilė - kai žinai, jog jis nėra pats gražiausias ar protingiausias, bet vis tiek jį myli
Anonimas
5727
Anonimas
5727
nu ir kokia čia demotyvacija?
Andzelika0516
5727
Nesamone as ir sakau ;D
Anonimas
5727
Nesamone. ;D
Milk.buckeT
5728
Jei tau jis neatrodo protingiausias ir graziausias, tai tu jo net nemyli ir jis nera tas vienintelis. who's wit' me?
Anonimas
5728
Tiesa,bet nlb kazkaip demotyvacija...
Anonimas
5728
lempa kazkokia
Anonimas
5728
eik nx,blt vel verkiancios mergaites. trink blet,uzpiso tokios ''demo''
Green
5728
FAIL
Anonimas
5728
Kurva kokie jus komentatorei sudo verti. jei jums kas nors nepatinka. nerasykit,ar nekomntuokit. Situose kartais-daznai raso teisybe,bet jus to nenorit pripazinti. rasot:sudas,banalybe ar pan. Kartais suvokit,kad tiesa sako ir pritarkit. Aciu uz demesi.
Anonimas
5728
0 demotyvacijos. Elini karta sumaisyta mintys.lt su demotyvacija.lt.
Anonimas
5729
vargsas zmogus tas kuris tave myli jei aplamai myli jei taip mastai ... kaip nekeista pritariu rutikui...
Ex02r
5729
fuck da shit
Anonimas
5729
nu blemba,gal ir teisa,bet aš tai kaip tik galvoju,kad jei myli žmogų tai jis tau ir atrodo pats gražiausias.na dėl protingiausio geriau nieko nesakysiu.:D
|

