#2 cyan red, tada gerai :xx
Tiki vaiduokliais ar ne... - Bet kuo giliau į rūsį tuo labiau tiki į Dievą...
Anonimas
5120
Anonimas
5222
labiau gal ne del vaiduokliu baisu, o del kokiu morozu lol
puukis4
5579
Nepakenčiu tamsių vietų. o juokab rūsių , kur velniai žino kas ten daros, o ypač po kokio siaubeko .:D
Anonimas
5587
Jo , 3D nekoks .
anonimas
5589
ne as labiau tikiu i ghostbusterius, kad isgelbes mane :D
Augustuty
5590
ooi tikra tiesa :D
Anonimas
5590
ne viskas gerai as ir taip planavau nemiegot visa nakti tikrai tikrai
Anonimas
5590
rusio kvapas jega!!
Anonimas
5590
lievos kokybes foto, tj 3d nekoks.
Teenagor
5591
vaizdas čiuju :P
Anonimas
5591
turiu tokius :)))
Anonimas
5591
Thank you Captain Obvious
Anonimas
5591
neturiu tokiu :D
Anonimas
5591
Užsidėkit 3D red/cyan akinius geras vaizdas !!!
Anonimas
5591
bullshit
|

