Tik studentaudami suprantame, - kaip sunku be mamos...

2010.12.06 cide
  • 120
9
studentai,tvarka,indai,mama,linksmybes







Nuotraukos nėra
Anonimas 5651    
Kad man atvirksciai kaip tik. Lengviau barake nei namie : )
Nuotraukos nėra
Anonimas 5677    
tikrai cia ne studentu virtuve, pas studenta tokio mesos gabalo nerasi kaip ant kraukles
Nyctereutes 5678    
Kaip tik be mamos lengviau, neliepia tvarkytis. Na tik valgyt pačiai gamintis tenka, bet už tai indus tik už save plauti reikia ir tvarkytis tik kai plaukuose kojos ima veltis :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5678    
Reikia pirkti vienakartinius indus, kvailiai :)
gretagreat28 5678    
Mama, kur tu? :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5678    
bet jeigu kiek suprantu ten mėsa padėta, tai čia tikrai ne pas studentus.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5678    
Cia tik pas mausus taip, kurie tingi kuopti, ka po saves palieka..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5678    
Jei mamiciukas buvai ir uz tave plaudavo indus, klodavo lova ir t.t, tada taip, tau turetu but sunku
Nuotraukos nėra
Anonimas 5678    
Sušikti tinginiai
Grįžti į viršų