Tik nesakyk, - kad Toronte reikės kalbėt angliškai..?

2012.09.01 xmenpr
  • 34
6
jonas, valanciunas, i, dont, know







Nuotraukos nėra
Anonimas 5044    
#4 :D kiec
Nuotraukos nėra
Anonimas 5044    
kazkaip nelimpa fotke prie demo , butu bent atsitiktinai su tokia xare prigave
Nuotraukos nėra
Anonimas 5044    
#2 Baudejau, tu baudejau. Jauciu dabar tetukas dirzu vanoja uz tokius zodzius
Nuotraukos nėra
Anonimas 5044    
nk kleiza uz verteja bus
Nuotraukos nėra
Anonimas 5044    
KASHIS SUX
Nuotraukos nėra
Anonimas 5045    
tas žvilgsnis pasako viską :D
Grįžti į viršų