Tik neneik - kad atsirado noras spjaut

2010.03.25 Alik999
  • 191
31
Tik neneik







Nuotraukos nėra
Anonimas 5395    
pz ekranas sugedo :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5770    
;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5771    
biski atsirado ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5797    
#27 :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5836    
bl ekrana apspjoviau
Nuotraukos nėra
Anonimas 5840    
:D atsirado net man ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5886    
jo dar ir kiaip patinka, vaikystei tai zaidimas budavo ar pataikis iki zemes ;D
Vyncas 5889    
DAugiabučiuose beveik nebūnu taigi neatsirado xD
chzarija 5889    
neigiu, nes neatsirado, niekad nespjaudziau
Nuotraukos nėra
Anonimas 5889    
Jau maniau spjausiu ant ekrano.. :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5906    
Nėra čia logikos klaidų.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5909    
;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5910    
Sitas geras :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5915    
O kaip neatsiras? :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5919    
Atsirado:D:D:D:D:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5932    
Nu jo, kai formuluojat sakinius, mintyse juos pakartokit ir pagalvokit, ar logiškai skamba. ;) Turėtų būti: tik neneik, kad nekilo noras spjauti...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5932    
xD žiauriai
Nuotraukos nėra
Anonimas 5934    
taip norisi xD
wwestas 5936    
#12 Gerai pastebėta :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5936    
ble. jus cia klaidu taisyt tik ir ateinat. >.>
Nuotraukos nėra
Anonimas 5936    
Klaidos buvo, adminai istaise:)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5936    
as tai nematau cia jokios klaidos.. ? ? ?

tell me
Nuotraukos nėra
Anonimas 5936    
cia dar ir logikos klaida sitam sakinyje yra :D
Luckey 5937    
Atrodo,kad šita tema dar kibs kurį laiką už akių,tai iš anksto apšviečiu,jog nesu prie tų "taisytojų".Paprasčiausiai,nemokink nemokėdamas.Tą tenorėjau pabrėžt pataisydamas žodį "lietuvis".
Nuotraukos nėra
Anonimas 5937    
Apgailėtina.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5937    
Lietuvis,šiaip,vidury sakinio,iš mažosios raidės rašomas.
darka 5937    
#2 Gali istaisyti klaidas, prie komentaro rasymo lango pamatysi "Koreguoti" :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5937    
Aš nesu moksliukas , bet kaip Lietuvis taip rašo , negaliu susilaikyti :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5937    
Liepiamoji nuosaka durneli... gale K.
Nuotraukos nėra
Alik999 5937    
pasol tu :) eik namu darbu daryt mokiklinuk
Nuotraukos nėra
Anonimas 5937    
Tik neneik , kad tavo Lietuvių kalbos žinios kaip pirmoko :)
Grįžti į viršų