Tik neneik - kad atsirado noras spjaut

2010.03.25 Alik999
  • 191
31
Tik neneik







Nuotraukos nėra
Anonimas 5393    
pz ekranas sugedo :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5768    
;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5769    
biski atsirado ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5795    
#27 :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5834    
bl ekrana apspjoviau
Nuotraukos nėra
Anonimas 5838    
:D atsirado net man ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5884    
jo dar ir kiaip patinka, vaikystei tai zaidimas budavo ar pataikis iki zemes ;D
Vyncas 5887    
DAugiabučiuose beveik nebūnu taigi neatsirado xD
chzarija 5887    
neigiu, nes neatsirado, niekad nespjaudziau
Nuotraukos nėra
Anonimas 5887    
Jau maniau spjausiu ant ekrano.. :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5904    
Nėra čia logikos klaidų.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5907    
;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5908    
Sitas geras :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5913    
O kaip neatsiras? :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5917    
Atsirado:D:D:D:D:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5930    
Nu jo, kai formuluojat sakinius, mintyse juos pakartokit ir pagalvokit, ar logiškai skamba. ;) Turėtų būti: tik neneik, kad nekilo noras spjauti...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5930    
xD žiauriai
Nuotraukos nėra
Anonimas 5932    
taip norisi xD
wwestas 5934    
#12 Gerai pastebėta :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5934    
ble. jus cia klaidu taisyt tik ir ateinat. >.>
Nuotraukos nėra
Anonimas 5934    
Klaidos buvo, adminai istaise:)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5934    
as tai nematau cia jokios klaidos.. ? ? ?

tell me
Nuotraukos nėra
Anonimas 5934    
cia dar ir logikos klaida sitam sakinyje yra :D
Luckey 5935    
Atrodo,kad šita tema dar kibs kurį laiką už akių,tai iš anksto apšviečiu,jog nesu prie tų "taisytojų".Paprasčiausiai,nemokink nemokėdamas.Tą tenorėjau pabrėžt pataisydamas žodį "lietuvis".
Nuotraukos nėra
Anonimas 5935    
Apgailėtina.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5935    
Lietuvis,šiaip,vidury sakinio,iš mažosios raidės rašomas.
darka 5935    
#2 Gali istaisyti klaidas, prie komentaro rasymo lango pamatysi "Koreguoti" :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5935    
Aš nesu moksliukas , bet kaip Lietuvis taip rašo , negaliu susilaikyti :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5935    
Liepiamoji nuosaka durneli... gale K.
Nuotraukos nėra
Alik999 5935    
pasol tu :) eik namu darbu daryt mokiklinuk
Nuotraukos nėra
Anonimas 5935    
Tik neneik , kad tavo Lietuvių kalbos žinios kaip pirmoko :)
Grįžti į viršų