#35 bbz :D
Tik Lietuvoj... - pagalvotų, kad čia prikolas
Anonimas
5326
Anonimas
5527
paziurekit koks nr ant 3 paveiksliuko :D
Anonimas
5759
jus jau zinot kuo ir kur dirbsit as tai zinau jaj gauciau bent 1 tokia masina dirbciau mentu... o lietuvoj jau geriau narkotikus stumdit galeciau pabekt su dviraciu nes metntai su golfais arba skodom tevaziuja...
Anonimas
5759
man ta lamborghini
Anonimas
5795
Ce kitose salyse nepagauna greicio virsytoju todel tokios ir yra masinos :)
Anonimas
5797
lol :D
Anonimas
5826
lietuviai irgi jau i uzsienio lygi traukia - jau turim "undercover" audiniu, kuriu net nepalaikytum menturinem, kol jos neijungia svytureliu uz variklio groteliu ;D
Anonimas
5828
Bet jei taip Lietuvoj butu tai butu nerealu : D
Anonimas
5832
kokie numeriai :D
Anonimas
5832
O.O policija su lamborgini. eina n. nusikalsciau kad tokioj pasedeciau bent :D
Mp3
5833
as istikruju ir pagalvojau kad cia prikolas, net nekiltu tokia mintis, kad policija galetu turet tokias masinas.
Anonimas
5833
3ios tachkos numeriai BBZ
Anonimas
5834
#9 tj Ferrari 550 Maronello
Anonimas
5835
bent kiek teko girdėt tai lietuviškose chipai sudėti į dyzelinius variklius. Tai mentai visai nepėsti.. 150ag ir sukimo momento virš 300nm.. beto mes ir motociklų kažkiek turim.
Anonimas
5835
gerules,ir pati tokios noreciau.. :D
giedriuxxx
5836
eik tu su koks neprikolas :D
Anonimas
5836
Na visvien šiauliuose geriau, vasarą dabar kiti su dviračiais patruliuoja... (rock)
Modestas.
5837
del situ car i mentus daug kas noretu :D
Anonimas
5837
mentai su mustangu ir lambo pz ;D o 1 ir 3 tai dar realu ; )
Anonimas
5837
joks cia ne prikolas , lietuvoje tai pat turime daug ir nauju masinu , kaip audi a6 su tikrai galingais motorais:)
Anonimas
5837
nu va su šitais jau problemų būtų :D
Anonimas
5837
kai savo šaliai, tai gamintojai pigiau atiduoda :D o tas porshe ne iš kobra 11? :D
Anonimas
5838
geraas prikooolas
Anonimas
5838
#9 Durnas gal? Masserati visiškai kitaip atrodo.
Anonimas
5838
#10 taigi sako: "jav stangas"
Anonimas
5838
nu dave mentam lambo tai sudauze jau
Anonimas
5839
Kad amerikiečių ten mustangas
Anonimas
5839
#6 Ten ne Maserati?
Anonimas
5839
#4 #5 cia ne prikolas , pagalvokit patys greitkeliuose kaip jie pagaus "nusikaltelius" , kurie lekia 220++ o tu su birzgalu vaziuoji ciut 140 .. ;)
Anonimas
5839
Nu Lietuvoj dar ne toks lygis, bet ir turi kuo pasigirt :) A6 quattro, apie 3L varikliais forsuotais - bandyk laime pabėgt :D
Anonimas
5839
cia highway patruliai visi ... italijos lambo , jav stangas porche fricu ir tas feraris tik prikolas nes jis is reklamos man atrodo
Anonimas
5839
cia neprikolas ?
Anonimas
5840
Prikolas! :D
OoS
5840
Čia specialiai, kad negalėtų mentai į galą įsisodint "pašnekėt"
Anonimas
5840
nuo tokių net su antru golfu nepabėgsi
Anonimas
5840
Mačiau panašų variantą, kažkokia sportinė mentų mašiną Monte Carlo :) tikrai keistai atrodo, Lietuviams neįprasta
|

