Tik Lietuvoj... - pagalvotų, kad čia prikolas

2010.06.28 bloofy
  • 112
36
policija,masinos,automobiliai







Nuotraukos nėra
Anonimas 5326    
#35 bbz :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5527    
paziurekit koks nr ant 3 paveiksliuko :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5759    
jus jau zinot kuo ir kur dirbsit as tai zinau jaj gauciau bent 1 tokia masina dirbciau mentu... o lietuvoj jau geriau narkotikus stumdit galeciau pabekt su dviraciu nes metntai su golfais arba skodom tevaziuja...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5759    
man ta lamborghini
Nuotraukos nėra
Anonimas 5795    
Ce kitose salyse nepagauna greicio virsytoju todel tokios ir yra masinos :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5797    
lol :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5826    
lietuviai irgi jau i uzsienio lygi traukia - jau turim "undercover" audiniu, kuriu net nepalaikytum menturinem, kol jos neijungia svytureliu uz variklio groteliu ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5828    
Bet jei taip Lietuvoj butu tai butu nerealu : D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5832    
kokie numeriai :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5832    
O.O policija su lamborgini. eina n. nusikalsciau kad tokioj pasedeciau bent :D
Nuotraukos nėra
Mp3 5833    
as istikruju ir pagalvojau kad cia prikolas, net nekiltu tokia mintis, kad policija galetu turet tokias masinas.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5833    
3ios tachkos numeriai BBZ
Nuotraukos nėra
Anonimas 5834    
#9 tj Ferrari 550 Maronello
Nuotraukos nėra
Anonimas 5835    
bent kiek teko girdėt tai lietuviškose chipai sudėti į dyzelinius variklius. Tai mentai visai nepėsti.. 150ag ir sukimo momento virš 300nm.. beto mes ir motociklų kažkiek turim.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5835    
gerules,ir pati tokios noreciau.. :D
giedriuxxx 5836    
eik tu su koks neprikolas :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5836    
Na visvien šiauliuose geriau, vasarą dabar kiti su dviračiais patruliuoja... (rock)
Modestas. 5837    
del situ car i mentus daug kas noretu :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5837    
mentai su mustangu ir lambo pz ;D o 1 ir 3 tai dar realu ; )
Nuotraukos nėra
Anonimas 5837    
joks cia ne prikolas , lietuvoje tai pat turime daug ir nauju masinu , kaip audi a6 su tikrai galingais motorais:)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5837    
nu va su šitais jau problemų būtų :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5837    
kai savo šaliai, tai gamintojai pigiau atiduoda :D o tas porshe ne iš kobra 11? :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5838    
geraas prikooolas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5838    
#9 Durnas gal? Masserati visiškai kitaip atrodo.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5838    
#10 taigi sako: "jav stangas"
Nuotraukos nėra
Anonimas 5838    
nu dave mentam lambo tai sudauze jau
Nuotraukos nėra
Anonimas 5839    
Kad amerikiečių ten mustangas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5839    
#6 Ten ne Maserati?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5839    
#4 #5 cia ne prikolas , pagalvokit patys greitkeliuose kaip jie pagaus "nusikaltelius" , kurie lekia 220++ o tu su birzgalu vaziuoji ciut 140 .. ;)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5839    
Nu Lietuvoj dar ne toks lygis, bet ir turi kuo pasigirt :) A6 quattro, apie 3L varikliais forsuotais - bandyk laime pabėgt :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5839    
cia highway patruliai visi ... italijos lambo , jav stangas porche fricu ir tas feraris tik prikolas nes jis is reklamos man atrodo
Nuotraukos nėra
Anonimas 5839    
cia neprikolas ?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5840    
Prikolas! :D
OoS 5840    
Čia specialiai, kad negalėtų mentai į galą įsisodint "pašnekėt"
Nuotraukos nėra
Anonimas 5840    
nuo tokių net su antru golfu nepabėgsi
Nuotraukos nėra
Anonimas 5840    
Mačiau panašų variantą, kažkokia sportinė mentų mašiną Monte Carlo :) tikrai keistai atrodo, Lietuviams neįprasta
Grįžti į viršų