Tik Lietuvių problemos - Sprendžiamos taip

2013.04.11 Nigerr
  • 9
10
isgeri, ir, problemu, kaip, nebuta






Nuotraukos nėra
Anonimas 4819    
man tai px kad jus geriat...
Nuotraukos nėra
Anonimas 4819    
#8 :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 4820    
#5 Jei lietuviai nebūtų alkoholikų tauta, Valančiui nebūtų reikėję taip stengtis. Be to, jam taip ir nepavyko išblaivinti lietuvių.
Nuotraukos nėra
Anonimas 4820    
#5 Rimtai, ką?
Ignassin 4820    
#5 Kąąą?
Nuotraukos nėra
Anonimas 4820    
ale mes lietuvisi nuo seno alkoholiku tauta,jei tokiais nebutume,nieko nezinotume apie toki valanciu
Nuotraukos nėra
Anonimas 4820    
Taip, taip, tik lietuvoje zmones geria...
Nuotraukos nėra
Anonimas 4820    
Ne tik lietuvių, kitos prasigėrusios tautos irgi taip daro.
Vodka_ID 4821    
Matau rusu prikolus sau lietuviai taiko :D
zvp 4822    
Sakyčiau populiaresnis sprendimas - emigracija :)
Grįžti į viršų