blondines susitaikykit su tuom, kad visad ant jusu stume ir stums XD tokie bajeriai nemirsta...
Tik blondinė - galėjo patikėti, kad vilkas yra jos senelė.
Anonimas
5477
Anonimas
5527
Tu blondinė turbūt? Šiaip jeigu tu blondinė, tai tu gyvas pavyzdys, kad blondinės kvailos. Bandai rašyti lietuviškai, bet darai velniškai daug klaidų.
Over
5595
Ne visos blondinės kvailos. Pasaulį protingų blondinių daug. Kartas tie skaitomi protingi brunetai ar juodaplaukiai yra daug kvailesni nei blondinės.
Anonimas
5600
raudonkepuraitė ryža kvaily tu
Anonimas
5601
#11 - (Y) ;D
visadaon12345
5601
gerai stumia... ;D
Anonimas
5602
blondiniu engimas, speju, zydu kerstas arijams :D
Anonimas
5602
#11 matai ne visi suvokia pasakos sąvoką. o gaila..
Anonimas
5602
#2 o tu ryzas
Vai2kas
5602
pasaka gi cia ziopliai jus... dar pasakykit kad tik prisipudravus kekse galejo pamesti bateli...
Anonimas
5602
raudon kepuraite ne blondine. ji ryza visi jos plaukus sumaise su kepure
Anonimas
5602
Bet koks tolkas ant jų stumt?
povilasq
5602
#2 nu zinok nei per kur...
Krakmolas
5602
Eik tu.. Mano kaimyne dazesi ir nera durna. Galiu pasakyt kad ji labai protinga! :D
Anonimas
5602
#5 Natūralios gal ir nieko, bet dažytos tai tikrai tūpos. Jau vien dėl to, kad dažėsi :D
Anonimas
5602
Jau nervina, blondines tipo durnos, o gal tamsiaplaukiai durni?
Vendigo
5602
#3 tiesa sako :)
Teenagor
5602
Niekas nežinojo, kad raudonkepuraitė buvo blondinė, nes ji visa laiką buvo su kepure :P
Anonimas
5602
1. Nes, matyt, tu - blondinas :D
povilasq
5602
keista, kazkas saiposi is blondiniu, o man net nejuokinga...
|

