Tiesiog Borisas

2010.02.12 Miyako
  • 275
34
Tiesiog Borisas







Nuotraukos nėra
Anonimas 5399    
#17 o tu matosi, kad lasara is kaimo
Nuotraukos nėra
Anonimas 5724    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5782    
ir viskas tuo pasakyta;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5812    
12 būtas :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5852    
ir as tokio kaimyno noreciau ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5856    
Man patinka jo raštas. :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5865    
lapas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5865    
Kaimieciai, nezino kas yra Kaunas :) Va tokie atvaziave ir krenta is kart ;)
OoS 5874    
#25 Nekibk prie Kauno dėl kelių debilų, neatstovaujančių viso Kauno
Nuotraukos nėra
Anonimas 5874    
-To Svajus---> o tu tikriausiai is to "miesto" dar, vadinamo stotele tarp Vilniaus ir Klaipedos, neklystu?
AnimeShifter 5884    
:D
kramtuske 5887    
maladiec borisas :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5917    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5927    
#17 +100.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5927    
(rofl)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5927    
:D zudikas
Nuotraukos nėra
ugnycc 5929    
borisas:D
svajus 5930    
Matos kad Sudlenkis is wylno :D
Alchemikas 5932    
ne Demotyvacija, o nesamone...
Luke 5932    
12 Būtas;D
J0keris 5932    
Borisas pavaro;D
ToTo 5932    
Nuzude.. :D saunuolis borisas :D +5
Nuotraukos nėra
Anonimas 5941    
Kietas tas Borisas. :D :D :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5947    
xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5957    
:D mldc :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5959    
zjbs ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5967    
Nuotraukos nėra
Anonimas 5978    
mašyną :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5978    
Nesvarbu berastis ar ne, bet teisybe sako !
Pats valiau kiema, tai BL kaip nervas ima, kai nusivalai ir randi kita masina pastatyta !
Nuotraukos nėra
dfgdf 5979    
nesuprasi ten i didžioji at y..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5979    
Berastis, uztat nuosirdziai piktas :D pats kiema valiau 3 valandas su kastuvu, o dabar visokie lupenos stato masina i mano vieta. Nors nesu Borisas, taciau visados galiu pasamdyt perspektyvu jaunima, atlikt Boriso darba..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5980    
berastis tas borisas... :) ir beto pas mus kieme tai toks galetu trypt shudus prie savo duru (gal ir su veidu) jei kazhkam padangas nuleistu...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5980    
12 BŪTAS
Nuotraukos nėra
Anonimas 5980    
gerulis :D
Grįžti į viršų