Tiesiog Borisas

2010.02.12 Miyako
  • 275
34
Tiesiog Borisas







Nuotraukos nėra
Anonimas 5397    
#17 o tu matosi, kad lasara is kaimo
Nuotraukos nėra
Anonimas 5722    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5780    
ir viskas tuo pasakyta;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5810    
12 būtas :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5850    
ir as tokio kaimyno noreciau ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5854    
Man patinka jo raštas. :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5863    
lapas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5863    
Kaimieciai, nezino kas yra Kaunas :) Va tokie atvaziave ir krenta is kart ;)
OoS 5872    
#25 Nekibk prie Kauno dėl kelių debilų, neatstovaujančių viso Kauno
Nuotraukos nėra
Anonimas 5872    
-To Svajus---> o tu tikriausiai is to "miesto" dar, vadinamo stotele tarp Vilniaus ir Klaipedos, neklystu?
AnimeShifter 5882    
:D
kramtuske 5885    
maladiec borisas :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5915    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5925    
#17 +100.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5925    
(rofl)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5925    
:D zudikas
Nuotraukos nėra
ugnycc 5927    
borisas:D
svajus 5928    
Matos kad Sudlenkis is wylno :D
Alchemikas 5930    
ne Demotyvacija, o nesamone...
Luke 5930    
12 Būtas;D
J0keris 5930    
Borisas pavaro;D
ToTo 5930    
Nuzude.. :D saunuolis borisas :D +5
Nuotraukos nėra
Anonimas 5939    
Kietas tas Borisas. :D :D :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5945    
xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5955    
:D mldc :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5957    
zjbs ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5965    
Nuotraukos nėra
Anonimas 5976    
mašyną :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5976    
Nesvarbu berastis ar ne, bet teisybe sako !
Pats valiau kiema, tai BL kaip nervas ima, kai nusivalai ir randi kita masina pastatyta !
Nuotraukos nėra
dfgdf 5977    
nesuprasi ten i didžioji at y..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5977    
Berastis, uztat nuosirdziai piktas :D pats kiema valiau 3 valandas su kastuvu, o dabar visokie lupenos stato masina i mano vieta. Nors nesu Borisas, taciau visados galiu pasamdyt perspektyvu jaunima, atlikt Boriso darba..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5978    
berastis tas borisas... :) ir beto pas mus kieme tai toks galetu trypt shudus prie savo duru (gal ir su veidu) jei kazhkam padangas nuleistu...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5978    
12 BŪTAS
Nuotraukos nėra
Anonimas 5978    
gerulis :D
Grįžti į viršų