Tėvai galvoja, - kad tai vienintelė vaikų veikla prisėdus prie jų kompiuterio.

2010.12.01 naisss
  • 127
18
tevai,vaikai,kompiuteris,virusai,veikla







Nuotraukos nėra
Anonimas 4833    
visų pirma windows 8 dvigubai spartesnis už 7 todėl jie dvigubai geresnį, o chrome šudo gabalas ir nepatogus ir nepasakyčiau jog "spartus", Firefox jau septintus metus naudojų be problemų.
Nuotraukos nėra
Anonimas 4989    
#16 Pritariu ;)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5155    
1. win 7
2. xp
3. vista.

1. chrome
2. mozila
3. opera
Nuotraukos nėra
Anonimas 5681    
#14 Ir tie patys XP geriau.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5683    
#13 Lopas tu :D VISTA :D:D Win7. :) Vista yra sudas koki tu valgai pusryciams
Nuotraukos nėra
Anonimas 5683    
Si demotyvacija niekam tikus, nes tevai visiskai nekreipia i tai ar virusu yra ar ne, jiem svarbu, kad veikia ir uztenka, plius mano kompas yra mano ir as uz ji atsakingas!
P.s. Chrome niekam tikus narsykle, taip pat kaip ir Win XP!!! Vista 4 ever.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5684    

vos ne visi po kelis tokius pacius komentarus paraso...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5686    
vos ne visi po kelis tokius pacius komentarus paraso...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5687    
Mldc, chrome naudoja kaip ir as ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5687    
Mldc, chrome naudoja kaip ir as ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5687    
Nieko prie savo PC neprileidžiu.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5687    
Nieko bl prie savo PC neprileidžiu.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5687    
Nieko bl prie savo PC neprileidžiu.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5687    
O pas mus šeimoj visi po loptopą turi ir nėra bėdos :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5687    
O pas mus šeimoj visi po loptopą turi ir nėra bėdos :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5687    
Mano mama galvoja, kad aš mokausi. :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5687    
Mano mama galvoja, kad aš mokausi. :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5687    
ne, aš, pavyzdžiui, kartais tėvam pasakau kokius prikolus feisbuke ar demotyvacijoj mačiau. ;D
Grįžti į viršų