Geras ;D
Tėvai - Kada nors tu jiems atkeršysi...
Anonimas
5063
Anonimas
5471
sajanas :D
Anonimas
5674
#4 lol,ziaurus ka?
Anonimas
5675
luztu :D
Anonimas
5681
As uzaugsiu ir atkersysiu.
Anonimas
5682
:D
Dragon
5682
#4 :D
Anonimas
5682
#4 pavarei :D
Anonimas
5682
#3 dabar aisku kokio vaiko cia nuotrauka ;)))
Anonimas
5682
pydaras trink nx ta demotivacija balvonas ;]
Anonimas
5683
Nu joa , o vaiku tokiu pabut irgi faina butu?:D
Anonimas
5683
man tai kaiptik butu faina toki vaika vest :)
|

