Tėti, - papasakok apie savo gyvenimą

2011.01.11 Fakeris
  • 241
34
facebook, aukos



Nuotraukos nėra
Anonimas 5386    
ir rimtai yra toks Alex Droner, ir fotkes atitinka :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5548    
Log off...
Fanatikeee 5565    
;D
daug darbo//.
:D
Xenexan 5592    
Gyvenimas facebooke :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5617    
blem,niekad neatsibosta ziuret. nerelei ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5624    
idėja super!!!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5631    
Geras darbas, nemazai darbo ideta :) nebloga mintis, uzskaitau ;)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5642    
Pabaiga liūdna ;///////////
Nuotraukos nėra
Anonimas 5642    
pritariu :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5643    
geras sitas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5644    
kai geras
Nuotraukos nėra
Anonimas 5644    
Koks nesveikai geras galas. esiog taip per jausmus kalė tas "logout". Šiaip fainai padaryta viskas, gera muzika.
Nuotraukos nėra
KeepCalm 5645    
BUVO ŠITA DEMO JAU
Nuotraukos nėra
Anonimas 5645    
Galiu pasakyt fb panu akcijos esme. Mano manymu sako nemegstamiausia savo kuno dali. Arba atwirksciai =D. Vyrai siuskit sita kitiem ;).
Nuotraukos nėra
Anonimas 5645    
jau buvo sitas video
Nuotraukos nėra
Anonimas 5645    
rolling stones - paint it black
Nuotraukos nėra
Anonimas 5645    
kokia cia daina groja gal kas zinot?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5645    
as neturiu bookfac'o ir net nematau reikalo jo kurtis.. beje one.lt irgi neturiu
Rut. 5645    
Gerai sugalvota.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5646    
#12 joo, buvo buvo.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5646    
pamenu kai uzsiregistravau fcb tai ti keli draugai buvo beveik ne vienas klasiokas neturejo, paskui nueini i sule, turi fcb? ne, uzsiregistruok, dabar pz jauciu visi tur, kaip viskas greit, o kai ant ones visi turedavo o as ne, net kazkaip jausdavaus nejaukiai :D nu vienu zodziu sakes , bet klipukas tikrai fainas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5646    
Parodykit.
Nuotraukos nėra
Lievademo 5646    
#10 aha jau buvo pries gerus pora men
Nuotraukos nėra
Anonimas 5646    
Gyvenimas per facebook :)
Nuotraukos nėra
daever 5646    
O sitas irgi nebuvo ikeltas i demo?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5646    
Nesuprantu ko cia visi perdeda su tuo facebooku? Yra gerai, nebus gerai. Ble cia gal jus galvojat kad jis nuzudys? Juokingi esat kas taip manot. Yra ka veikti - darai ta, nera - sedi facebooke ir viskas, o kad tu jo auka as nesuprantu tokio pasakymo.. Seniau nebudavo telefonu budavo gerai, atsirado gerai, yra fb gerai...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5646    
ble pries kokius tris metus jus varet ant one.lt ir reket FUCK ONE.LT, GO FACEBOOK, gavot ko norit, tai dabar ner ko skustis :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5646    
Nebukit facebook'o aukos
Nuotraukos nėra
bordo 5646    
Nuotraukos nėra
Anonimas 5646    
Grazy daina \m/
Nuotraukos nėra
Anonimas 5646    
Viskas gerai su tuo fb ^^ tik tai kad prasedim prie jo ir visx. ^^
Fakeris 5646    
mes ne išimtis.
anonimas 5646    
ne vien amerikonai, o visas pasaulis
Spameris 5646    
Kažkokie facebooko invalidai tie amerikonai.
Grįžti į viršų