Tėti - Ačiū, kad sugriovei man gyvenimą

2010.05.09 Johny
  • 87
64
Tėti







Nuotraukos nėra
Anonimas 5211    
arba ačiū,kad padėjai atrast tikrą gyvenimą nesitaikant prie sistemos.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5476    
photoshop...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5600    
užgis ir net žymės neliks
Nuotraukos nėra
Anonimas 5746    
kai keli auskarai gal ir grazu, bet dabar tai feee
Nuotraukos nėra
Anonimas 5761    
Pas teva ausyse ledo rieduliai sumauti :D Va ka daro besaikis zoles rukimas...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5770    
kietai!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5777    
daunas tas tevas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5791    
Debilas ...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5793    
badass
Nuotraukos nėra
Anonimas 5797    
fuuuu.....
cucu 5813    
deja as irgi netureciau ant ko cia pykti ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5815    
aš nesupykčiau ant tėvo už tai ;o
Nuotraukos nėra
Anonimas 5817    
panašu to vaiko į šopą.
Nuotraukos nėra
helldude 5821    
gal ir nesugriove, bet neturejo visviena jo tevas leisti jam vertis tu auskaru, nes tikrai beveik 100 % kad jis to gailesis
Spameris 5831    
#49 O gal ten auskaras dantyje?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5843    
tecio galinis dantys sugedes ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5849    
pas tetuka ant liezuvio matosi netikras auskariukas.:)
ir pas sunu.:)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5858    
tikrai kad netikri, ypac aiskiai matosi is auskaro tarp akiu...ir veido virsuje auskarai yra identiski vienas kitam,neapsigaukit zmones, nuotrauka netikra, bet mintis idomi :)
Nuotraukos nėra
arrmiis 5865    
xD
arigeja 5867    
bent jau pas vaiką, tai visi auskarai netikri :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5867    
noreciau toko tevo.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5868    
Stai butent kodel man geju TEISES NEPRIIMTINOS!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5870    
Nu bl*t vaiką žalot ... Pats durnas tai ir kitam reik padaryt taip ... Gaila vaiko .
Nuotraukos nėra
Anonimas 5871    
ziauriai cia.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5872    
ziauru. kaip vaikui paskui uzaugus normalu darba susirast. jei be auskaru, tai su skylem.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5879    
as nesuprnatu , kaip jus debilai tie kurie taip issipisineja nesuprantat ,kad nieko is to nebus kol nebusi zvaigzde , nes liksi toks budmas atmata kuri bliaus kad levai gyvent Lietuvoje
Nuotraukos nėra
Anonimas 5879    
mielai keisciau ta teva kuri turejau i sita
SorrowAngel 5882    
Na kaip ir visi vaikai nori buti kaip ju tevai, taip ir cia. Nereikia stumti.
andrukas 5882    
viskas cia tvarkoj, jus tiesiog riboto mastymo zmones, kurie nesuvokia jog visokiu yra, visokiu reikia.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5885    
Jomajo, koks skirtumas PS, ar ne PS, ne tame esmė.
Nuotraukos nėra
Setas 5887    
6 busiu.
GuoDy 5889    
O aš tada 5 :D Norėčiau xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5889    
as busiu ketvirta kuri pasakys,kad noriu tokio tevo :D
Vyncas 5889    
#24 Jai 21.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5889    
#27 o poto tave kad kitus zaloji
Nuotraukos nėra
Anonimas 5890    
nemanau kad tevas verstu vaika daryti tai ko jis nenori. nesamone
Nuotraukos nėra
Anonimas 5890    
ziauru
Nuotraukos nėra
Anonimas 5890    
bl juos abu paemei ir chujum galva suspardei
uz tai kad save zaloja
Nuotraukos nėra
Anonimas 5891    
gražu, gražu :)
žmonės supranta tikrąjį grožį ^^
Nuotraukos nėra
Anonimas 5891    
Nu va kaip gražiai vaiką nufotožopino.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5891    
Chzarija - sako mes jau triese norim tokio tevo :D bet tuo paciu minejai, kad tau jau 21 metai, tai nx tau ju leidimo bereikia.. kazkaip netikiu, kad tau tiek metu, nes jau per daug naiviai tiki, kad cia viskas tikra.. Dazniausiai taip ir yra, ko labai troksti tai ir tiki belekuom. tikrosios tiesos ne nesistengi pamatyti.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5891    
brudai qrvos po welena tokius :(( kas cia blin ... ... bl ant B******* koky wiena kita kila aliuminio tegu pasikabina
Vyncas 5891    
Aš padėkočiau xD O tie likę randai nemanau ar trugdytų xD Galėtum pasigirt, kad jaunystėch ach. panku buvai xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5891    
jo vaikas,o ar vaikas jam užaugęs už tai padėkos,neaišku.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5892    
#14 gerai sorry, kad taip agresyviai as cia, bet ten tikrai netikri auskarai ;) o seip tai tikrai visi auskarai netikri, nes paziurekit, pvz aukaras tarp akiu, matot labai blurintas, tai ir rodo gad ps cia. Kiti auskarai irgi netikri, nors zinoma, ka as cia aiskunu, jug ne photoshope cia esme, juk demotyvacija aiskiai visiems suprasta, ko daugiau noreti :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5892    
kazi ar fotoshopas, is tikro yra tokiu durniu :D tikrai demotyvuoja but banglu ar pan :D
Vyncas 5892    
Tuneliai, lupoj, liezuvi ir nosi tikrai pas vaika PS, o kiti neatrodo
fucks 5892    
man jau su photosopu baisiai atrodo, o jei taip istikruju butu...
ENGREY 5892    
Čia tik kokiam Vilniui tokių gali būt:))
chzarija 5892    
13 - na va - musu jau trys kurie nori tokio tevo :)
(50-64)
Grįžti į viršų