iseik kurnors tai ir isivaizduosi
Televizijos laida, - kurią mėgsta net ir tie, kurie nesidomi mašinomis.
Anonimas
5169
Anonimas
5196
mano vaikaiciai su pavydu ziures sitos laidos irasus ir sakys "seneli seneli tu ziurejai sita laida kai buvai jaunas?" Tada pajusiu nostalgija jaunystei... Be sitos laidos neisivaizduoju ne vieno savo savaitgalio
hyperpacas
5196
#6 o tu zinai sita laida?:/
Anonimas
5196
*kito
Anonimas
5196
Kas nezino sios laidos yra atsilike nuo gyvenimo........... Ir nuo viso kiti :D
Ignassin
5196
#4 Va tu ne lopas. :D
Anonimas
5196
Čia legendinė laida.
hyperpacas
5196
#3 tu ir lopas
Anonimas
5196
Kas čia per laida? :D
kol2nasz
5196
#1 tai tu lopas
Anonimas
5196
nemegstu.
|

