iseik kurnors tai ir isivaizduosi
Televizijos laida, - kurią mėgsta net ir tie, kurie nesidomi mašinomis.
Anonimas
5168
Anonimas
5195
mano vaikaiciai su pavydu ziures sitos laidos irasus ir sakys "seneli seneli tu ziurejai sita laida kai buvai jaunas?" Tada pajusiu nostalgija jaunystei... Be sitos laidos neisivaizduoju ne vieno savo savaitgalio
hyperpacas
5195
#6 o tu zinai sita laida?:/
Anonimas
5195
*kito
Anonimas
5195
Kas nezino sios laidos yra atsilike nuo gyvenimo........... Ir nuo viso kiti :D
Ignassin
5195
#4 Va tu ne lopas. :D
Anonimas
5195
Čia legendinė laida.
hyperpacas
5195
#3 tu ir lopas
Anonimas
5195
Kas čia per laida? :D
kol2nasz
5195
#1 tai tu lopas
Anonimas
5195
nemegstu.
|

