Čia rašoma apie gamtos (realybės/tikrovės) santykį su žmogumi, jo veiksmais. Tik šį tekstą reiktų išjaust, o ne protu suvokt. Deja nedaugelis tai gali padaryt. Tiems, kurie negali - įsivaizduokit, kad gyvenat kosmose ir jis yra beribis viskame kame. Tame kosmose yra planeta Žemė. Mes gyvename toje planetoje. Ir kiekvieną dieną mes vaikštome po kosmosą eidami į darbus ar mokyklas. Taigi tai tikrų tikriausias kosmosas. Be ribų. Įsivaizduokit "be ribų" posakio reikšmę. Ir pabandykit dar kartą perskaityt. Tik šįkart viską suvokdami be ribų.
Teksto suvokimo užduotys - Neišgėręs nesuprasi...
Anonimas
3586
Anonimas
3948
Cia jau tolygu Bruzo poezijai... :D Bet tai vapse nesamone,kazkas isanalizuoja kurini taip,kaip tu skersai ir isilgai perskaites niekad neanalizuotum...Pvz,"Dedes ir dedienes",istorija aiski-vaikinas mylejo mergina,bet buvo brolio tarnas ir islaikytinis,todel nedriso jos vesti,o ta buvo tevo istekinta uz itakingo senio,ir viskas baigesi tuo,kad Mykoliukas buvo isdurtas savo lepintu brolvaikiu ir ardamas zeme nei is sio nei is to muse jaucius,o Severiute tapo nasle ir pasigere...O analizese dar aiskina,koks tas Mykoliukas"teisingas lietuvis",tipo"kuklumas zmogu puosia",dar kazkokias nesamones apie zmogaus ir gamtos rysi sapalioja,nors ten tik antraplanis dalykas,gal daugiau del grozio,ir tai,man ten kaip tik tie poelgiai atrodo kaip priestaravimas gamtai(t.y.abipusiams jausmams,abipusei traukai ir t.t.)...Jau kai ten ismasto,tai pzdc... :D
Anonimas
4055
O kur užduotys???
Anonimas
4853
#67 LOL
Anonimas
5031
Spėju, knygą rašė lenkas.
Anonimas
5038
Gamtinis... Galima butu pagalvot, kad aprasoma kazko sudetis - t.y. naturalus, gamtinis, sidabrinis. Bet kaip suprasti, kad kalba yra gamtiska? Ta prasme, kilusi is gamtos, kaip evoliucija nuo gegutes kukavimo iki zmoniu kalbos? Ar kalba tinkama aprasyti gamtai del jos priebalsiu ir balsiu strukturos, kuri panasi i tuos girdimus gamtoj? Ar tiesiog semantiskai gamtos tema daznai dominuoja tekstuose... Visa pastraipa kazkokia kvaila. Daug mandru zodziu, bet mazai prasmes.
Anonimas
5222
Milda, yra dalyku kuriuos supranta tik vaikai - kaledu senis, pokemonai, sitas tekstas...
Anonimas
5269
8 klasej mokaus ir nesuprantu ko cia galima nesuprast...
TheDemotivator
5308
Jo. anglu, rusu, matematika ir istorija kartu sudetos yra lengviau, nei teksto suvokimas ;D
Anonimas
5314
KOSMOSAS , NERA TARPO ;D
Anonimas
5328
čia 12klases teksto suvokimas :D paskutini karta sita ir rasem :D visa klase is sito zvengem :D
Anonimas
5549
Mano buvusi Lt mokytoja tokia sakinio struktūra kalbėdavo, tai čia ieko keisto, nes ten net nesuprasdavai ką pasakyt ji nori ;D
sasafeda
5553
kaip uzknisa texto suvokimas, isvis lietuviu nekenciu
Anonimas
5564
fatawak?!
Spunkyz
5573
vatafak ;D
Fanatikeee
5578
nieko nesuprantu :D kelintos čia klasės?
Anonimas
5591
WTF o.O???? Absoliučiai nieko nesupratau. Eiliniai teksto suvokimų skiedalai, tik šitie dar žiauresni....
Anonimas
5617
Pagal piesinius panasu, kad ne tik isgerus suprasi
Anonimas
5630
Kosmosas.. :D
Anonimas
5631
kalba kalba kalbą uz kalbantįjį... irgi iš teksto suvokimų operos.
Anonimas
5635
stopudowai taip ir yra :D
Anonimas
5635
:D
Anonimas
5635
Kosmosas. :)
Anonimas
5636
Autorius kalba, užvartojęs kažko gamtiško.
Anonimas
5638
Turbūt dar nestudinat ir neturejot filosofijos:-)
Anonimas
5638
Suprasti ką norėta pasakyti gal ir nesunku. Bet pasakyti ir suprasti kam šitaip nusikalbėti, kai galima viską pasakyti dviem žodžiais, reikia talento ;D
Anonimas
5639
wtf
Anonimas
5640
Zemaite ruke zole!!!! Bet ko apsivartoje ta teksta rase, tai net baisu pagalvot...
Anonimas
5640
nužudė ;D
Anonimas
5641
Čia baisiau ir už filosofijos įvadą.. Ir šiaip teksto suvokimas, tai tai kažkieno pažiūrų kitam kišimas per prievartą. Etnocentrizmas literatūroje.
Anonimas
5641
uj blemba :D pribaige :D (rofl)
Anonimas
5641
Jie žodis ....čia reikštu ten....tai ar šuo reikštu katė....?
Anonimas
5641
KoSmOsAs
Anonimas
5641
Visi tie "menininkai" mano nuomone serga kokia nors psichine liga
Anonimas
5641
Palauk kol Macerni reiks interpretuot :D cia tai dar niekas palyginus :D
Anonimas
5641
Pamenu sita Daujotaites teksta.. Tokiam vien isgert neuztenka.... ;/
Anonimas
5641
nei is sto nei is sio kosmosas ;D
Anonimas
5641
#15 Tai paaiskink man kas cia parasyta logikos genijau tu
KeepCalm
5641
JAU BUVO ŠITA DEMO
Anonimas
5641
Stopudovai
Anonimas
5641
aiškiai parašyta juk, KOSMOSAS ;D
infix
5641
Sudas ne demo...As isgeres ir vistiek nesuprantu.. ;D
Anonimas
5641
kas per blt.................
Anonimas
5641
kosmosas. krc :D
Anonimas
5641
Kaip buvo parašyta: KOSMOSAS
Kord
5642
Nera cia jokio vejo, bet 10-12 klases mokiniams manau dar tikrai per sunku tokius skaityti,o ypac kai neturi gerai isvystytos logikos
Anonimas
5642
#25 dabar pripisęs :D
Anonimas
5642
autorius egidijus? :D
Anonimas
5642
Ko cia nesuprast? Viskas aiskiai parasyta. Reikia isiskaityt.
Anonimas
5642
cia ir isgeres manau nesuprastum....
|

