Tavo veide - Aš perskaičiau knygą

2011.04.24 zilwis777
  • 93
5
rauksles







Teenagor 5537    
#4, jo, jo, man tai patinka pasiklausyt tų senukų, įdomiai pasakoja, apie tuos WW :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5537    
taipppp, o jei dar turejot seneliu kurie dalyvavo WW2 tai isvis idomu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5537    
Tavo akyse as matau skausma...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5537    
facebook
Nelayme 5537    
Jei jų pasiklausytume, kiek daug įdomaus išgirstume..užburiančios istorijos :)
Grįžti į viršų