Tas jausmas - kai supranti, kad buvai apgautas

2010.12.13 Anonimas
  • 366
64
koks, jis, pasakykit, jus







Nuotraukos nėra
Anonimas 5167    
Neišdūrė :OO
Nuotraukos nėra
Anonimas 5240    
1 karta tik paspaudziau:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5346    
tss... jau trecia karta susifailinau :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5557    
Spaudinėjau, o jis kaip nepaleidžia taip ir nepaleidžia, kol susigaudžiau, kad čia pav.... :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5616    
:D ir mane isdure :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5659    
cha, geras, isduuure xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5662    
Nu jus subingalviai :D gal 5 min spaudziau :D galwojau uzstrigo perkrovinejau :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5667    
#41 :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5668    
#52 Same here xD
Kol daeina ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5668    
kai geras :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5668    
deja nepavyko;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5668    
Nervina..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5669    
Kokis keturis kartus spaudžiau kad paleistu video kol supratau.... -_-
Nuotraukos nėra
Anonimas 5669    
pzpzp
Nuotraukos nėra
Anonimas 5669    
nu pz :D
Nuotraukos nėra
VardasYraDalius 5670    
Hąąąąąąąąąąąąą. :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5670    
geeeeeeeeeras. :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5670    
blt geras :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5671    
kj zeurej. ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5671    
blemba..... :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5671    
Dainą išjungiau, garsą sumažinau, paspaudžiau ant play mygtuko gal tris kartus, ir tik tada supratau užrašo esmę :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5671    
Kaip nervinat, tipo nė vieno neapgavo. Kaip jau sakė, tipo prieš žiūrėdami klipą apžiūrinėjat viską? Paspaudžiat ir vsio. Aš netgi žinodamas šį prikolą išsidūriau, dainą išjungiau net. ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5671    
tame ir prikolas,kad tu likai apgautas, nes čia tik nuotrauka :D #41
Nuotraukos nėra
Anonimas 5671    
Kodel nerodo?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5672    
Zinau sita kazkadar isdure, si karta jau nebe ;D Play mygtukas netoks :D senesnis ;P
Nuotraukos nėra
Anonimas 5672    
#27 +++
Nuotraukos nėra
Anonimas 5672    
#37 va cia tai +++
Nuotraukos nėra
Anonimas 5672    
eikit kakot :D galvojau cia video bus "tas jausmas kai esi apgautas" :D paspaudziau .. wtf ? poto ziuriu yt playeris kazkoks per didelis.. pagalvojau.. FFFFFFFFFFFUUUUUUUUUUUUUU
Nuotraukos nėra
Anonimas 5672    
Aš galvoju prie ko čia tas užrašas, reik visdeo pažiūrėt ir tik tada supratu kai pabandžiau pažiūrėt ;D apmovė ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5672    
#32 aš irgi :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5672    
Aaaaaa suka xuj apgavai, pas mane telefas jutubo negroja
Nuotraukos nėra
Anonimas 5672    
;D jobanas bl ;D isdure :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5672    
ė, o aš net dainą išjungiau
Nuotraukos nėra
Anonimas 5672    
neapgavo ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5672    
Patiko ;D Kelis kartus spaudžiau „play“ mygtuką :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5672    
as krc ziuriu - video galvoju neziuresiu, tingiu, taip ir nepamaciau iki db :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5672    
matosi kad screenshot
Nuotraukos nėra
Anonimas 5672    
#7 you have been trooled
Nuotraukos nėra
Anonimas 5672    
kame prikolas? :D
Kira 5672    
Aa neisdurei! :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5672    
:D as ir galvoju kame varke kam tokia big rezoliucija. :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5672    
Tie kurie sako, kad matosi reiskias jau buvo isdurti ir zino sita prikola... Lyg is pradziu jus apziurinejat, tiesiog spaudziat ir viskas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5672    
Manes tai neisdure matosi kad fake iskarto
Nuotraukos nėra
Anonimas 5672    
gerai jauciuosi
Prodiger 5672    
pas mane jau tokia demotyvacija seniai yra :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5672    
spakainas spaudau spaudau,nks nevyksta;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5672    
Ot velniava, o as tikejaus gero video... :// Damn it... :))
Nuotraukos nėra
Anonimas 5672    
paziurejau i laiak 0:00/0:00 , ir nusprendziau nespausti play :D
Akira 5672    
#4 oh, thanks, captain obvious!
#12 žiūriu nežinai kas yra sarkazmas ir jau toks kietuolis :)
sorry, mėgtu prisikabinėti :D
SavageDog 5672    
Jie tai tiesiog padarė :(
(50-64)
Grįžti į viršų