Talentas - Nes po 50 metų niekas neatsimins, kas toks buvo Junstin Bieber

2010.04.30 Kavinukas
  • 214
49
jimi,hendrix,juntin,bieber,talentas,atminimas







Nuotraukos nėra
Anonimas 5556    
#40 kam tai rupi?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5618    
Po 50 metų jau pasaulio pabaiga bus! :D
MasterQ 5680    
Jimi Hendrix-Dievas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5777    
# 37 pritariu ;)
#39 arba po poros metu jau nebeprisimins kas toks buvo :D
JIMI HENDRIXAS tikras talentas, tokiu labai reta
Nuotraukos nėra
Anonimas 5782    
#44 ne woodstock
Nuotraukos nėra
Anonimas 5797    
#39 prajuokinai. :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5810    
Tiktai paskutinis debilas galetu prilygint ar bandyt sudeti Hendrixa su Bieberiu, siulyciau isvis isimt sita nesamone
Nuotraukos nėra
Anonimas 5830    
Jimi Hendrix, o nostalgiją jaučiu, kiečiausias atlikėjas gitaros ir vokalo, 1969 Woodstock foto beje ;)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5839    
#42 ko čia kabinėjies? Tipo nesupratai ir svarbiausia būt kiečiausiam ir pataisyt:))))
Nuotraukos nėra
Anonimas 5843    
Junstin Bieber? gal Justin Bieber ?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5845    
Agreed. Byveris bus suvirškintas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5846    
Po poros metu jis bus tik eilinis pospsiukas, o poto 0, kaip dauguma boy bandu :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5848    
bet jo balsas grazus:) ir bje niekas nezino gal po poros metu ji visi dievins
Nuotraukos nėra
Anonimas 5855    
aš tai neįsivaizduoju, kaip tas Justinas gali patikt kam nors? Nu jis tookį popsą varo, kad popsiškiau neįmanoma. Jo visos dainos susideda iš žodžių "baby", tai kažinau.
O demo tai tikrai teisinga, + ! (:
Nuotraukos nėra
Anonimas 5860    
Beberis ne tik turtingu teveliu vaikelis, bet ir kartu visiska popsizmo auka.. Elgesys jo kalba ir panasus dalykai ziauru ziureti... Man tai gaila jo jis per daug islepintas niekada nesupras tikro gyvenimo skonio.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5860    
#35 jis turtingu teveliu vaikelis islepintas su**s trumpiau tariant tai galvok
Saule 5866    
pabandykite jūs savo pastangomis tiek pasiekti kiek jis,šūdą jums pavyks. tad nestumkit
Nuotraukos nėra
Anonimas 5870    
justinas byberis - justinas PYDARAS
Nuotraukos nėra
killere 5870    
Junstin ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5872    
#25 ne, jis groja su kairiarankių gitara :p
Nuotraukos nėra
Anonimas 5880    
#22 tavo motina
Nuotraukos nėra
Anonimas 5882    
#26 jimi hendrix. toks jo pseudonimas. daugelis rašo jimmy. bet jimmy klaidingas variantas.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5882    
#27 spėju apsiverktum,sužinojęs,kad kurioj nors šaly tavo pavardė turi genitalijų pavadinimą :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5882    
nieko ir negalima tiketis is zmogaus kurio pavarde BYBERIS :)gerai kad vietoje "R"ne kokia "L" o Hendrix tai da master :) jis kogero gime su gitara :)
Neilaa. 5892    
Net vardo nemoki parašyt.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5893    
Justin'as ir kairiarankis ,o groja su normalia gitara ;ppp
Gusta-Fang 5893    

Jimi Hendrix <33333. Gitaros Dievas!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5895    
Kas tas justin bieber?
Nuotraukos nėra
cigo 5897    
mutaves bebras su gitara?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5898    
as dabar nezinau kas tas byberis ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5899    
Kas tas per Justinas bebris? XD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5900    
#11 :D Kas tiesa - tas ne melas.:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5901    
#16 taip kairiarankis ir grojo su ne kairiarankiui skirta gitara, o paprasčiausiai apversta gitara.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5901    
atrodo 13, bet jam 16 man atrodo. balsas tikrai kaip mergos :D galetu ji jau dabar uzmirst
Nuotraukos nėra
Anonimas 5901    
Hendrixas kairiarankis? :O Justin beiber tai toks berniukas visoki suda dainuojantis. 13 metu gal jam...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5901    
Po 50? Greiciau po 10 metu kai suauks ir pats supras koki suda jis daro niekas jo nebeatsimins
O tokie kaip Hendrix'as gyvens iki tol, kol egzistuos gitara
Nuotraukos nėra
Anonimas 5901    
#12 lopas toks ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5901    
+1
Nuotraukos nėra
Anonimas 5901    
Srry saika, o kas tas brieberis? :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5901    
kad ir dabar nežinau kas tas bieberis, ką bekalbėt po 50m. :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5901    
Tas Byberis boba, krc jis yra Miley Cyrus tik pas ja kiausiai yra.
OldSchool 5902    
Byberis nevertas net Hendrixo mazojo pirstelio
Nuotraukos nėra
Anonimas 5902    
Ok nesuprantu ko reikia pavydeti byberiui...
1. Jo balsas kaip mergos
2. Per daug jau nusisneka
3. Neturi vyrisko lytinio organo
Tai del to reikia pavydeti?
svajus 5902    
Seip Hendrixas Ir Kedys mire lygei taip pat. Nuo paslaptingo uzspringimo skrandzio turiniu. Abudu buvo paslapcia nuzudyti
Nuotraukos nėra
Anonimas 5902    
Pavydim?Nezinai kas buvo Hendrixas geriau prikask liezuvi vaikas...
Sania 5902    
Pavydit visi jus tam bieberiui... Juodai pavydit todel ir kuriat tokias nesamones
Nuotraukos nėra
Anonimas 5902    
Jimi Hendrix dievas +5
svajus 5902    
O JIMI HENDRIXAS :)

Mano dievukas. Iki siol pats mylimiausias atlikejas.

TripCh 5902    
Tiesa ;} +5 and fav
Grįžti į viršų