BAISE MONDRAS WOLKSVAGENS :D
Taip, taip. - Jau supratom...
Anonimas
5142
Anonimas
5149
BMW - belekaip mandras wolksvagenas :D
Anonimas
5169
#20 Ir ką jūs tose mašinose įžvelgiat... Nesuprantu...
Anonimas
5623
#20 Kalbek uz save, jei BMW yra daugiau negu sudas, nereiskia kad neiperka.
Anonimas
5632
Ant BMW stumia tik paprasti varguoliai kurie jos nesugeba ipirkti..
Anonimas
5633
Buk mano warpeliu.:D
Anonimas
5633
BMW - Be My Wife.
Anonimas
5634
Brika mešlui vešti
Nevok
5634
bet tai as nesuprantu kas daros lietuvoj, pilna degradu kuriem masina auksciau wisko jauciu yra
Anonimas
5634
BMW - fits Big Mexican Woman.
Anonimas
5634
tai ir neturėjo omeny vien bmw, mintis ir yra, kad dažnai pasitaiko, kad primeta daug vienodų demotyvacijų
Anonimas
5634
cia ne tik su bmw tokiu pilna;D
Anonimas
5634
#8 Tai jau tikriausiai. Nieko gero niera is to Fuckig w
Anonimas
5635
BMW-baiges mano vargai.
Anonimas
5635
kotukai the best
Anonimas
5635
zemaiciai valdo nahui
Anonimas
5635
BMW- Buvo mušamas vaikystėje
Anonimas
5635
Zemaiciai nevadina bimbalo "baise mondras wolksvagens". Kaskoks mulkis sugalvojo ir visi patikejo. ^^
Anonimas
5635
3 vienodus idėjo ;D
Anonimas
5635
man patinka BMW bet geras posakys yra "BMW - BACKA MESLUI WEZTI"
bellissima
5635
#3, bet šitos jau galutinai užkniso.
Anonimas
5635
tai vienodu demotivaciju yra ne tik apie BMW, kurias sukure Žemaičiai
Anonimas
5635
Turejo omeny, kad labai daug vienodu demotyvaciju
Anonimas
5635
Nesamone kazkokia
|

