O jūs įsivaizduojat, kad tose lempose yra gyvsidabrio. Vienas teisėjas teisingai padarė užsidengęs nosį, kad neįkvėptų tų stiklo šukių su gyvsidabrio garais.
Tai sakot, - Lietuvoje yra talentų?
Anonimas
5329
Anonimas
5331
PARAŠAU< PAGELBĖKIT, palaikinkite nuotrauką :) Ačiū :) www.facebook.com/photo.php?fbid=2178837592273&set=o.599290
Anonimas
5332
:D
Anonimas
5332
Atrodo baisiai..bet vistieiek prisipazinsiu...vo cia tai lygis... dauk darbo reikejo kol taip sugebet istreniruoti kuna ir prota.
Anonimas
5332
Kuris tai talentu vadina?
Anonimas
5332
3:40 jau net nebepasitiki, dengiasi rankom xD ble dar galejo su... nx.
Anonimas
5332
Bepročiai.
Anonimas
5332
ant galo sako delbil debil
Anonimas
5332
Va del ko tas karas tiek ilgai tesias :D nusauna a jie toliau eina :D
Anonimas
5332
0:28 1:1 kaip ta iš LT talentų blondinė :D
Anonimas
5332
kietai vyrai pavare, tokie ir turi but vyrai, bet nereikia to demonstruot, aisku norejo sloves ir pinigu - gavo, manau daug tokiu pasirodymu neiseis surengt jiems...
Anonimas
5332
#10 blt jauciu esi zadrotas nk nemoki, tdl ir stumi kaip ir kiti kurie stumia, pabandykit vat sau taip padaryti ir nepagaut tokio skausmo kad apalpsit , ka jau kalbet apie rimtus suzalojimus kuriu cia nesimato.
Dimka
5332
nzn kodel bet zvengiau:D
Anonimas
5333
Ruta pasakytu kame cia talentas? :D
Anonimas
5333
istvert skausma gali daugelis, bet cia paprasciausias zalojimasis. pist, gal liksiu gyvas.
Anonimas
5333
Geriausia dalis kai su masina vaziuoja per zmogeli ir dar su moto per galva pervaziuoja, pz :D
Anonimas
5333
normaliai varo kaip kiti ruko ar narkotikus vartoja taip jie priklausomi nuo adrenalino kuri jiem suteikia tokie dalykai . jei nepatiktu nedarytu
Anonimas
5333
Su tokiais niekur nebijociau eit :D
Anonimas
5333
zjbs jie , parode kad skausmas nk nereiskia :D
Anonimas
5333
Man baisu pagalvoti apie jų pramogas :D Čiuj guli vidury plento ir traiško save :D
Anonimas
5333
o jiem smagu :D
Anonimas
5333
ziauru cia yra
Anonimas
5333
cia jau ne talentas o psichikos sutrikimas :D
Anonimas
5333
Jokie cia talentai. Fanatikai kazkokie nesveiki,matosi baime net akyse ju.Daro viska neatsakingai,zaizdos net matesi. Asilu banda
|

