O jūs įsivaizduojat, kad tose lempose yra gyvsidabrio. Vienas teisėjas teisingai padarė užsidengęs nosį, kad neįkvėptų tų stiklo šukių su gyvsidabrio garais.
Tai sakot, - Lietuvoje yra talentų?
Anonimas
5327
Anonimas
5329
PARAŠAU< PAGELBĖKIT, palaikinkite nuotrauką :) Ačiū :) www.facebook.com/photo.php?fbid=2178837592273&set=o.599290
Anonimas
5329
:D
Anonimas
5329
Atrodo baisiai..bet vistieiek prisipazinsiu...vo cia tai lygis... dauk darbo reikejo kol taip sugebet istreniruoti kuna ir prota.
Anonimas
5329
Kuris tai talentu vadina?
Anonimas
5329
3:40 jau net nebepasitiki, dengiasi rankom xD ble dar galejo su... nx.
Anonimas
5329
Bepročiai.
Anonimas
5329
ant galo sako delbil debil
Anonimas
5330
Va del ko tas karas tiek ilgai tesias :D nusauna a jie toliau eina :D
Anonimas
5330
0:28 1:1 kaip ta iš LT talentų blondinė :D
Anonimas
5330
kietai vyrai pavare, tokie ir turi but vyrai, bet nereikia to demonstruot, aisku norejo sloves ir pinigu - gavo, manau daug tokiu pasirodymu neiseis surengt jiems...
Anonimas
5330
#10 blt jauciu esi zadrotas nk nemoki, tdl ir stumi kaip ir kiti kurie stumia, pabandykit vat sau taip padaryti ir nepagaut tokio skausmo kad apalpsit , ka jau kalbet apie rimtus suzalojimus kuriu cia nesimato.
Dimka
5330
nzn kodel bet zvengiau:D
Anonimas
5330
Ruta pasakytu kame cia talentas? :D
Anonimas
5330
istvert skausma gali daugelis, bet cia paprasciausias zalojimasis. pist, gal liksiu gyvas.
Anonimas
5330
Geriausia dalis kai su masina vaziuoja per zmogeli ir dar su moto per galva pervaziuoja, pz :D
Anonimas
5330
normaliai varo kaip kiti ruko ar narkotikus vartoja taip jie priklausomi nuo adrenalino kuri jiem suteikia tokie dalykai . jei nepatiktu nedarytu
Anonimas
5330
Su tokiais niekur nebijociau eit :D
Anonimas
5330
zjbs jie , parode kad skausmas nk nereiskia :D
Anonimas
5330
Man baisu pagalvoti apie jų pramogas :D Čiuj guli vidury plento ir traiško save :D
Anonimas
5330
o jiem smagu :D
Anonimas
5330
ziauru cia yra
Anonimas
5330
cia jau ne talentas o psichikos sutrikimas :D
Anonimas
5330
Jokie cia talentai. Fanatikai kazkokie nesveiki,matosi baime net akyse ju.Daro viska neatsakingai,zaizdos net matesi. Asilu banda
|

