Tai kuri dabar - Gražiausia?

2013.12.21 vnz3
  • 20
6
eglute,vilnius,cnn







Nuotraukos nėra
Anonimas 4567    
Už LIETUVĄ, žmonės, o ne už Vilnių ar Kauną!
Nuotraukos nėra
pauliux00 4568    
Eglė ne kažką, bet foto gera.

Epic Win
Nuotraukos nėra
Anonimas 4569    
Aišku kad Klaipėdos.
Nuotraukos nėra
Anonimas 4569    
Akivaizdu, kad jie dar Kauno eglės nematė :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 4569    
Tikrai, kad ne Vilniaus
Nuotraukos nėra
Anonimas 4569    
Kaunas to nesupras :D
Grįžti į viršų