ko tu keikiesi?
Tai ką bl*t, - NELAUKĖT???
Anonimas
5329
Anonimas
5329
PAGALIAU! Rankinis patemptas, i trasa!!!
Spameris
5329
Visai nelaukiau, galėtų dar kokį mėnesį nesnigt.
Anonimas
5330
Justukas, ot ne px. gyveni ne del to, ka apie tave pagalvos, jeigu tau patinka tai eik lipdyk ta sniego seni ir ciuozinek, nieko cia blogo nematau.
Anonimas
5330
Vilniui siek tiek snigtelejo, ryte buvo plonyciu baltu sluoksniu padengta zeme, bet viduri dienos, palijo ir sniegas isnyko...Visai nelaukiu to sniego, dabar dar galiu iseit pavazineti dvirku, ar pasivaikscioti nesalant, o kai prades snigt, tai lauke nebus ka veikt, tuo labiau, kai as jau suauges, tai butu keista, jeigu eiciau, kaip mazas vaikas ir lipdyciau sniego seni, ar ciuozineciau nuo kalnu :D
Anonimas
5330
pas mane nesnigo muahahhahhaha
Anonimas
5330
kad dar laukiu
Geras_Iksas
5330
vis dar laukiam :////
Anonimas
5330
laukiau ir ka ?? pffff..
|

