Tai ką, blet, - nelaukėt?!

2010.11.23 bagyra666
  • 954
61
Tai ką, blet,







Nuotraukos nėra
Anonimas 5157    
#40 Prieš vaidindamas detektyvą pasižiūrėk, kaip katinai įeina pro praviras duris.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5553    
koks dar fotošopas, katinai visur tą savo galvą kiša kaip tik gali, nes. Jei jų galva pralenda, tai pralenda ir visas kūnas. Katukas labai norėjo pareit. ir tiek. photošopai..
puukis4 5578    
:D
Nuotraukos nėra
nedas2000 5581    
:::::::::D :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5599    
vieni pypt lakat? :D
Nuotraukos nėra
XxDianaxX 5637    
: D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5660    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5679    
#40 taigi cia photoshopas :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5679    
gerai čia :D
latake 5685    
panasu i mano nindze :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5685    
Pastebejau kad jai katina i demo idedi ir parasai koke nesamone apacioj visad atsiranda topose ^^
bagyra666 5686    
:D
Nuotraukos nėra
erikutjiz 5686    
Nueini i koki plota nekviestas ;D tai ka blet, nelauket? ;D
Sania 5686    
Nesamonė
Nuotraukos nėra
Anonimas 5686    
Nužudė šits. ;D
Nuotraukos nėra
nedas2000 5686    
;D

Grybas 5686    
ko cia visiem taip patinka nesuprantu, galit daug mielesniu fotkiu surast
Nuotraukos nėra
Anonimas 5686    
Man labai myleti sita kaciuka reiketi
Nuotraukos nėra
Anonimas 5687    
axujenas :D
Nuotraukos nėra
Draginisz 5688    
man patikti :D
Nuotraukos nėra
Laurinta 5688    
gerulis ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5688    
NU JO, GERAS, bet matyti, kad kažkas su durim prispaude,nes jei durys jau atidarytos jos taip katino nesuspaustu, blem kankina gyvunus, slykstu siaip.
m02x 5689    
#34 pats lenkas. nieko kitaip neparasei.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5689    
Sitas geras :D
kiki17 5689    
#34 as tik trumpiau arassiauir tiek n
Nuotraukos nėra
Anonimas 5689    
#34 parasei kad yra ir kitas variantas , bet viska taippat parasei tik kelis zodzius pakeitei ..... FAIL
Nuotraukos nėra
Anonimas 5690    
:D katukas :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5690    
#33 o tu skaityt ismok lenke, nematai kad parasiau, jog yra ir kitas variantas anekdoto...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5690    
#26 paskaityk nuo prdziu ta ankdota jau parasius,....loch
Nuotraukos nėra
Anonimas 5690    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5690    
nerealus :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5690    
pritariu to #29
m02x 5690    
geriau, nei anekdotas :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5690    
:D
gretagreat28 5691    
#26 Geras tas :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5691    
yra ir su kitokia situacija
petriukas i pamoka ateja pavelaves..
mokytoja supykus eik uz duru ir pasisveiikinkt taip kaip tavo tetis sveikinasi su mama ir uosve..
petriukas iseina, tyliai priselina is lauko puses prie lango , staigia praveria ir uzrekia: Tai ka kurvos, nelauket
Nuotraukos nėra
Anonimas 5691    
gerulis sitas :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5691    
;D hahahahahahahahahahahahahahaha
Nuotraukos nėra
Anonimas 5691    
prajuokino tai konkreciai :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5691    
Anekdotas geras tam kas papasokojo, bet demo tai siaip :))
Nuotraukos nėra
Anonimas 5691    
demotyvuoja skaityt demotyvacija.lt
Nuotraukos nėra
Anonimas 5691    
Tas geras :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5691    
bet taiiiii kaiiiiii """"""demotivacija""""
Nuotraukos nėra
Anonimas 5691    
#17 nu va ;]]
Nuotraukos nėra
Anonimas 5691    
Kiki 17 - pamačiau šitą "demo" ir galvojau komentaruose tą anekdotą parašyt, tik va - nespėjau ;D #5
Nuotraukos nėra
Anonimas 5691    
"demotyvacija".
mxb 5691    
grazus katukas;D
gretagreat28 5691    
pze :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5691    
prajuokino :D:D:D:D:D:D
mxb 5691    
:D
(50-61)
Grįžti į viršų