Tai bl*t! - kodėl negrįžti ???

2011.06.21 erika0120
  • 649
25
karsta, vasara, isgaravo







erika0120 5469    
#24 Susidegink ! ir rašyt išmok :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5474    
Nuotraukos nėra
Anonimas 5477    
mldc. demo
erika0120 5479    
aciu:D
deima125 5482    
gera demooo
Nuotraukos nėra
Anonimas 5483    
Levai kai karsta tau prie pc nolaifint, kad gaidys ta vasara?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5483    
gaidys ta vasara
Nuotraukos nėra
Anonimas 5483    
tinginys yra ir negrista...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5484    
Ir negrįšk
Nuotraukos nėra
Anonimas 5484    
Please comeback! Our summer is very short, so we don't need bad weather..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5484    
kas cia tokias durnas demo patvirtina?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5484    
Galetu ir negrizti jinai, tik kad nelytu kiekviena diena

sima48 5484    
grįįįįįįįįįįįįšk prašau !!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5484    
Dabar gerai yra, užtenka tiek kiek yra, jau geriau +15 bus nei +32 :) Ne ispanai mes gi.
drugeliukas4 5484    
LAtvi bl :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5484    
visada jiem blogai. vel bus karsta tai vel bus negerai.
Gine 5484    
Idijotai, patys nezinot ko norit. Apsispreskit, mazvaikiai. Tai jiem karsta tai salta. Ubagai.
erika0120 5484    
#4 Bent žodį Lietuva rašyt išmok ;)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5484    
Cia modai saket trinat demo apie justina bieberi :))))))))0
viena praleidot istrint man atrodo ;) www.demotyvacija.lt/nemegsti-bieberio-1427457.html TRINAM!
Mivo. 5484    
#5 Maumedžių valstybė :D
O toks vienas maumedis net nemoka parašyti LIETUVA.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5484    
Litva - net savo kalbos nemoka ir drista demotyvacijas su klaidom kurti, zlugs sita maumedziu valstybe, net pirmos klases lygio zodi nesugeba be klaidu parasyti
Synecdoche 5484    
Rašoma "grįžti", o ne "grįšti". goddamnit
Geras_Iksas 5484    
apifiso :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5484    
Viduriai užkietėjo blt,net tūlike neleidžia pasedėt normaliai!
kasiakas 5484    
Nemėgstu melagių :/
Grįžti į viršų