bullshit, cia ne demotyvacija o prakeikti paverkslenimai.
Ta plona riba - tarp nuostabiausio jausmo gyvenime ir didžiausio gyvenime praradimo
Anonimas
5670
Anonimas
5672
#7 pritariu :)
Anonimas
5672
as aukscio ziauriai bijau bet megstu daryti tai ko bijau ir taip noreciau su tuo priristu trosiuku pabandyti eiti!!! nu tas jausmas kai darai kazka ko bijai! aaahh pats geriausias
Anonimas
5673
mldc tokie zmones :)
Anonimas
5674
Na,prisirises prie troso zygiuoja,taip,kad ribos cia jokios nera...
Anonimas
5674
pamaciau nuotrauka ir kojos nutirpo :) niekas manes ten neuztemtu nors ir priristu bet vistiek per daug aukscio bijau :D
Anonimas
5674
nu ir kas, kad pririštas Manau dauguma vistiek neišdrįstu eiti ;o
Anonimas
5674
prirists yra :p
kafka
5674
pagaus ji jei kas;D
|

