bet tai tiesa gi , namie net nesinori bezdet kai buni 1 :D
Svečiuose - tik ten pučia pilvą
Anonimas
5782
Anonimas
5782
:D
Dovi..
5782
kazkaip nuotrauka nedera su komentaru
Anonimas
5782
oi tiu, nu ir kas :)))
Anonimas
5783
Geras ;D
Anonimas
5783
nuotraukojse ta is desines belekaip uznesa i Vaiva Vendelyte . abi jauciu tokio spat suskes.
Anonimas
5784
xD
Anonimas
5784
#22 ypac kai buni sveciuose
Anonimas
5784
Visada tik ten XD
Anonimas
5784
#15 :D
Anonimas
5784
Valkata nemoka pusti burbulu!
Anonimas
5784
#11 Gerai, kad dar subines neuzsimanai pasikrapstyt :)))))))
Anonimas
5785
pucia pilva todel kad negali issiperst normaliai nes bijai kad garsiai iseis arba smirdes ir visi supras kad cia tu, todel ir prisikaupia duju
Anonimas
5785
blyn kazkaip paveiksliukas su uzrasu nelabai derinasi galejo bent juoda paveiksliuka ideti ;D
Anonimas
5785
Ir tik ten užsimanai nosį pakrapštyt :D
Anonimas
5785
tas gers :D
Tequillaa
5785
Stopudovai :D
Exciting.
5785
Best. :D
abc123
5785
+1 :D:D:
Anonimas
5785
Man taip daznai buna:)
Anonimas
5785
Stas tikrai geras :D
Anonimas
5785
Kam cia reikia nenusisneketi?
Anonimas
5786
nebenusisnekek.
Anonimas
5786
nu pvz. ateini pas draugą ir pradeda skaudėti galvą arba šiuo atveju pūsti pilvą. tipo, geriausiomis akimirkomis pas svečius tau ką nors skauda. :D filosofė aš. :D
valkata
5786
Watafak?
|

