bet tai tiesa gi , namie net nesinori bezdet kai buni 1 :D
Svečiuose - tik ten pučia pilvą
Anonimas
5783
Anonimas
5783
:D
Dovi..
5783
kazkaip nuotrauka nedera su komentaru
Anonimas
5783
oi tiu, nu ir kas :)))
Anonimas
5785
Geras ;D
Anonimas
5785
nuotraukojse ta is desines belekaip uznesa i Vaiva Vendelyte . abi jauciu tokio spat suskes.
Anonimas
5785
xD
Anonimas
5785
#22 ypac kai buni sveciuose
Anonimas
5785
Visada tik ten XD
Anonimas
5786
#15 :D
Anonimas
5786
Valkata nemoka pusti burbulu!
Anonimas
5786
#11 Gerai, kad dar subines neuzsimanai pasikrapstyt :)))))))
Anonimas
5786
pucia pilva todel kad negali issiperst normaliai nes bijai kad garsiai iseis arba smirdes ir visi supras kad cia tu, todel ir prisikaupia duju
Anonimas
5786
blyn kazkaip paveiksliukas su uzrasu nelabai derinasi galejo bent juoda paveiksliuka ideti ;D
Anonimas
5786
Ir tik ten užsimanai nosį pakrapštyt :D
Anonimas
5786
tas gers :D
Tequillaa
5786
Stopudovai :D
Exciting.
5786
Best. :D
abc123
5786
+1 :D:D:
Anonimas
5787
Man taip daznai buna:)
Anonimas
5787
Stas tikrai geras :D
Anonimas
5787
Kam cia reikia nenusisneketi?
Anonimas
5787
nebenusisnekek.
Anonimas
5787
nu pvz. ateini pas draugą ir pradeda skaudėti galvą arba šiuo atveju pūsti pilvą. tipo, geriausiomis akimirkomis pas svečius tau ką nors skauda. :D filosofė aš. :D
valkata
5787
Watafak?
|

