Svečiuose - tik ten pučia pilvą

2010.08.24 vatizdyz
  • 50
25
pucia, pilva,bezdalai,nakvyne,sveciuose







Nuotraukos nėra
Anonimas 5783    
bet tai tiesa gi , namie net nesinori bezdet kai buni 1 :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5783    
:D
Dovi.. 5783    
kazkaip nuotrauka nedera su komentaru
Nuotraukos nėra
Anonimas 5783    
oi tiu, nu ir kas :)))
Nuotraukos nėra
Anonimas 5785    
Geras ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5785    
nuotraukojse ta is desines belekaip uznesa i Vaiva Vendelyte . abi jauciu tokio spat suskes.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5785    
xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5785    
#22 ypac kai buni sveciuose
Nuotraukos nėra
Anonimas 5785    
Visada tik ten XD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5786    
#15 :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5786    
Valkata nemoka pusti burbulu!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5786    
#11 Gerai, kad dar subines neuzsimanai pasikrapstyt :)))))))
Nuotraukos nėra
Anonimas 5786    
pucia pilva todel kad negali issiperst normaliai nes bijai kad garsiai iseis arba smirdes ir visi supras kad cia tu, todel ir prisikaupia duju
Nuotraukos nėra
Anonimas 5786    
blyn kazkaip paveiksliukas su uzrasu nelabai derinasi galejo bent juoda paveiksliuka ideti ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5786    
Ir tik ten užsimanai nosį pakrapštyt :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5786    
tas gers :D
Nuotraukos nėra
Tequillaa 5786    
Stopudovai :D
Exciting. 5786    
Best. :D
Nuotraukos nėra
abc123 5786    
+1 :D:D:
Nuotraukos nėra
Anonimas 5787    
Man taip daznai buna:)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5787    
Stas tikrai geras :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5787    
Kam cia reikia nenusisneketi?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5787    
nebenusisnekek.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5787    
nu pvz. ateini pas draugą ir pradeda skaudėti galvą arba šiuo atveju pūsti pilvą. tipo, geriausiomis akimirkomis pas svečius tau ką nors skauda. :D filosofė aš. :D
valkata 5787    
Watafak?
Grįžti į viršų