bet tai tiesa gi , namie net nesinori bezdet kai buni 1 :D
Svečiuose - tik ten pučia pilvą
Anonimas
5780
Anonimas
5780
:D
Dovi..
5780
kazkaip nuotrauka nedera su komentaru
Anonimas
5780
oi tiu, nu ir kas :)))
Anonimas
5782
Geras ;D
Anonimas
5782
nuotraukojse ta is desines belekaip uznesa i Vaiva Vendelyte . abi jauciu tokio spat suskes.
Anonimas
5782
xD
Anonimas
5782
#22 ypac kai buni sveciuose
Anonimas
5783
Visada tik ten XD
Anonimas
5783
#15 :D
Anonimas
5783
Valkata nemoka pusti burbulu!
Anonimas
5783
#11 Gerai, kad dar subines neuzsimanai pasikrapstyt :)))))))
Anonimas
5783
pucia pilva todel kad negali issiperst normaliai nes bijai kad garsiai iseis arba smirdes ir visi supras kad cia tu, todel ir prisikaupia duju
Anonimas
5783
blyn kazkaip paveiksliukas su uzrasu nelabai derinasi galejo bent juoda paveiksliuka ideti ;D
Anonimas
5783
Ir tik ten užsimanai nosį pakrapštyt :D
Anonimas
5783
tas gers :D
Tequillaa
5783
Stopudovai :D
Exciting.
5783
Best. :D
abc123
5783
+1 :D:D:
Anonimas
5784
Man taip daznai buna:)
Anonimas
5784
Stas tikrai geras :D
Anonimas
5784
Kam cia reikia nenusisneketi?
Anonimas
5784
nebenusisnekek.
Anonimas
5784
nu pvz. ateini pas draugą ir pradeda skaudėti galvą arba šiuo atveju pūsti pilvą. tipo, geriausiomis akimirkomis pas svečius tau ką nors skauda. :D filosofė aš. :D
valkata
5784
Watafak?
|

