Svarbiausia, - kad važiuoja

2016.09.24 vnz3
  • 26
3
vaziuoja,svarbiausia






Nuotraukos nėra
Anonimas 3562    
Į kokią avariją reikėjo patekti, kad taip atrodytų? Šiaip tai aš ir su tokia važinėčiau jeigu kelių policija leistų
Nuotraukos nėra
Anonimas 3563    
Mašina juk ne nauja..
Nuotraukos nėra
Anonimas 3563    
"Yra tik keli ibrezimai"
Grįžti į viršų