Svarbiausia - mokėti užsienio kalbas

2010.12.19 gretagreat28
  • 120
15
Svarbiausia



Nuotraukos nėra
Anonimas 5317    
This is not my sandwich :D.. sitas nuzudė ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5594    
pats negirdi ka sako ir dar kitus taiso
aisku kad sandwich :P
Nuotraukos nėra
Anonimas 5667    
#12 siaip sake sandwitch
Nuotraukos nėra
Anonimas 5668    
#11 Šiaip sakė this is not my language
Nuotraukos nėra
Anonimas 5669    
This is not my sandwich :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5669    
KAIP TAI NE DEMOTYVACIJA? motyvuoju juk moket bent kokia uzsienio kalba,kad taip nereiketu issisukinet is padeties :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5669    
jei ne tas juokas fone tai gal ir butu juokinga ..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5669    
DIS IZ NOT MAI SANDWITCH
Nuotraukos nėra
Anonimas 5669    
hoo-ray 4 racism!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5669    
nuzude xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5670    
#4 pritariu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5670    
Kaip užknisa amerikietiškuose funny video visada už kadro kažkas juokiasi..
briedis01 5670    
hm nu as bent kazkiek geriau tikrai mokeciau
Nuotraukos nėra
Anonimas 5670    
geriausiu atveju toks juokelis, kulturos isange
Nuotraukos nėra
Anonimas 5671    
nu cia nera demotyvacija bet pasijuokiau :D
Grįžti į viršų