Svarbiausia - Pirma ir paskutinė žodžio raidė

2010.09.14 Raminttta
  • 1088
80
Svarbiausia







Nuotraukos nėra
Anonimas 2994    
Nu eina sikto
Arturasas 3879    
Tik pusiaukeliai pastebejau :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5556    
blem kiap ptikao :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5565    
jau norejau rasyt komentara : "kiek daug gramatiniu klaidu" :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5595    
Tik perskaites pastebejau :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5665    
#75 #75 PETRAI?? ;o
Nuotraukos nėra
Anonimas 5671    
Viska perskaiciau is karto :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5687    
Paprasta
Nuotraukos nėra
Anonimas 5718    
nesupratau bet px ;d
Nuotraukos nėra
paparacis 5718    
nesveikas sitas :D
acme 5721    
Gerai čia :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5725    
Ties taktses pristabdziau tik. ir pasirodo kad galiu ir toki TEKSTA perskaityt :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5729    
ant vieno sukliuvau
Nuotraukos nėra
Anonimas 5735    
as irgi ties taktses pristabdziau
Birutė Skripetienė
Birutė Skripetienė 5735    
būta raštingo žmogaus..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5736    
Tai kai geruma!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5737    
as ir ties "taktses" sustojau
Nuotraukos nėra
Anonimas 5741    
Ties "taktses" aš sustojau normaliai skaityti.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5741    
Čystai , visiškai lengvai persiskaitė ;]
Nuotraukos nėra
Anonimas 5746    
Geras. ;D lengvai persiskaitė. :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5751    
nuzudei :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5759    
#57 neee netruksta turi but universiteto
Nuotraukos nėra
gugugu 5760    
#59 man tai panašiau, kad čia MOTYVUOJA rašyt bet kaip :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5761    
51, demotyvuoja rašyt betkaip
Nuotraukos nėra
Anonimas 5761    
nebūtinai turi būti tik sukeistos raidės viduryje. Gali ir išvis vienos ar dviejų raidžių nebūti.. Šiame tekste radau tokius gal 2 - 3 žodžius...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5762    
Ketvirtam žodžiui trūksta "s" raidės :D
candy 5764    
geras tik ant vidurio klaidas pasteb4jau :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5764    
Tai čia ne iš tavęs, o iš bet kurio butų šaipęsi dėl kaimietiško akcento ;) Neimk į galvą :D
MeToU 5764    
nu bet gyrna tesia. Aš jau štią iš sneaiu žniau. :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5764    
Cia tai geras
Nuotraukos nėra
Anonimas 5764    
man patiko ;D tikrai xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5764    
Faktas neblogas tik tai kad demotyvacijos cia nelabai tera.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5764    
gerulis
Nuotraukos nėra
Anonimas 5764    
nesamone/ kas cia demotyvuojancio?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5764    
demotyvuoja rašyti normaliai?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5764    
bet čia visos raidės tik po vieną vietą pakeistos. Pabandykit pakeist po 6-5 ir tada skaityti ;))
Nuotraukos nėra
Anonimas 5764    
čia tai geras, man patiko, daugiau tokių
Nuotraukos nėra
Ladex 5764    
mane tai isjuoke klaseje kai garsiai senovini teksa su kaimietisku dialektu skaiciau taip lyg ten normalus zodziai butu ;/
Nuotraukos nėra
Anonimas 5764    
Jei sunkiai skaitosi, reiškia nemokat skaityt ir pilnų žodžių. :D Visi žinomi žodžiai turėtų puikiai skaitytis.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5765    
sita seniai zinojau, tik angliska varianta :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5765    
kietas :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5765    
geeras ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5765    
Klaida žodyje universiteto. 's' raidės nėra, tai sunkiau tą perskaičiau. Ir šiaip. Senas.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5765    
rimtai normaliai viskas skaitosi :D
geras dar nezinojau sito
Nuotraukos nėra
Anonimas 5765    
sunkiai skaitosi
Nuotraukos nėra
Anonimas 5765    
kietai ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5765    
Perskaiciau normaliai
Nuotraukos nėra
Anonimas 5765    
pz kaip normalei wiskas persiskaitė ;D
Mymka 5765    
#33 Čia dabar bus vietoj ra'bar'ba'rų ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5765    
kas jum su tais anglų lietuviais darosi?
(50-80)
Grįžti į viršų